ROY JONES JR CHCE TERAZ WALKI BOKSERSKIEJ Z ANDERSONEM SILVĄ

Roy Jones Jr (66-9, 47 KO) niedawno obchodził 52. urodziny, ale wciąż nie powiedział ostatniego słowa. W końcówce zeszłego roku stoczył "pokazówkę" z Mike'em Tysonem, a teraz bierze na celownik inną legendę.

Były mistrz świata wagi średniej, super średniej, półciężkiej i ciężkiej, od lat wspomina o walce bokserskiej z Andersonem Silvą, wielkim mistrzem UFC. Dziś obaj są już dawno po najlepszym okresie, ale wielkie nazwiska pozostały.

TYSON vs JONES JR NAJLEPIEJ SPRZEDANĄ GALĄ ROKU 2020 W PPV >>>

Brazylijczyk - o czym nie wszyscy wiedzą, w 1998 i 2005 roku stoczył dwie walki bokserskie, notując bilans 1-1 (1 KO).

- Mike Tyson spotka się chyba teraz znów z Evanderem Holyfieldem, ja natomiast myślę o walce z kimś innym. Moim marzeniem byłby pojedynek z Andersonem Silvą i prawdopodobnie to się spełni. Obaj jesteśmy wolni od zobowiązań kontraktowych, a od dawna chcieliśmy zaboksować między sobą. Dziś, w tym wieku, w jakim jesteśmy, on miałby chyba większe szanse niż wtedy, kiedy po raz pierwszy padł pomysł naszej walki. Dlaczego więc nie mielibyśmy się zmierzyć? - mówi Jones Jr. Co Wy na to?

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 04-03-2021 18:23:54 
Po tym co RJJ pokazał z Tysonem nie będzie nawet chętnych żeby coś takiego zorganizować. Przecież po nim widać że boi się przyjąć nawet obcierkę a co dopiero jakąś bombę. Ile razy można oszukiwać siebie i kibiców wchodząc do ringu na kilka rund przepychanek? Oszczędziłby tego miernego widowiska fanom sportu. Dla zdrowia jego samego wolałbym aby RJJ ograniczył się już tylko do roli komentatora na galach.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 04-03-2021 18:31:21 
Roy wystarczająco zeszmacił swoją legendę jak na zawodnika takiego formatu, walcząc z różnej maści wynalazkami u schyłku kariery, wręcz zaczął uprawiać kabaret, a dalsze ciągniecie tej niezbyt śmiesznej historii woła o pomstę do nieba.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.