BABILON BOXING SHOW: JAKUBOWSKI ROZBIŁ WŁODARCZYKA

W pojedynku wagi ciężkiej na gali Babilon Boxing Show w Warszawie Igor Jakubowski (3-1, 2 KO) pokonał Krzysztofa Włodarczyka (0-1-1) przez TKO w trzeciej rundzie.

Jakubowski od początku lepiej pracował na nogach i trafiał lewym prostym, ale Włodarczyk zdołał w pierwszej rundzie postraszyć kilka razy prawą ręką. Po dwóch minutach prawa kontra Jakubowskiego posłała nieodpowiedzialnie atakującego Włodarczyka na deski. Krzysztof zdołał wstać, po czym przyjął kilka naprawdę ciężkich ciosów, ale zdołał dotrwać do przerwy.

W drugiej odsłonie Włodarczyk zaczął od chaotycznego natarcia. Jakubowski czekał na okazję do czystej kontry, regularnie trafiał i spokojnie wszystko kontrolował. Ręce Włodarczyka były opuszczone coraz niżej, chwilami wręcz prosił się o nokaut i ledwo trzymał się na nogach. Ponownie zdołał jednak dotrwać do gongu kończącego rundę.

Ambicja Włodarczyka mogła imponować, ale technika dużo mniej. W trzecim starciu znów zaczął od ostrego ataku, a potem, gdy wypadł mu ochraniacz na szczękę, boksował chwilę bez niego. Trwały brutalne wymiany, w których górą był Jakubowski, aż wreszcie trener Włodarczyka rzucił ręcznik na znak poddania, oszczędzając zdrowie ambitnego, lecz wyraźnie słabszego zawodnika.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.