CANELO: TECHNIKA BĘDZIE PO MOJEJ STRONIE, ALE YILDIRIM JEST SILNY

Saul Alvarez (54-1-2, 36 KO) oraz Avni Yildirim (21-2, 12 KO) spotkali się na konferencji prasowej na stadionie, na którym w sobotnią noc rywalizować będą o należące do Meksykanina pasy WBC i WBA kategorii super średniej.

Hard Rock Stadium w Miami prezentuje się okazale. To właśnie na tym obiekcie odbędzie się walka. Przy dużych restrykcjach, na trybuny zostanie wpuszczonych "tylko" 15 tysięcy kibiców (pojemność wynosi 65 tysięcy), ale w dzisiejszych czasach to niczym pełny stadion Wembley... Wszystko do obejrzenia na platformie DAZN.

- Walka w tym miejscu to zaszczyt, bo to przecież bardzo znany obiekt. A piętnaście tysięcy kibiców potrafi zrobić taki hałas, jakby stadion był pełny. Yildirim to silny zawodnik, który zawsze wywiera pressing. Umiejętności bokserskie są po mojej stronie, ale jeden cios takiego zawodnika może wszystko zmienić. Jestem gotowy na trudną walkę - zapowiada Canelo.

- My już tak naprawdę wygraliśmy wychodząc do tego pojedynku. Nikt nam nie daje szans. Wiemy, że czeka nas bardzo trudne zadanie, ale Avni wyjdzie do ringu po zwycięstwo. On będzie większy, a jest agresywny i ma wielkie serducho do boksu. Na pewno da z siebie wszystko. On nie będzie chciał przetrwać, tylko agresywnie zaatakuje - podkręca atmosferę Joel Diaz, ceniony trener, który stanie w narożniku Turka.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: marcinm
Data: 23-02-2021 13:00:45 
bedzie zacny wpierdol. Jezeli turek pokaze serce do walki i wytrzymalosc to bedzie dostawal srogie lanie przez kilka rund. Chociaz przepascw skillu tutaj jest taka wyrazna, ze nie zdzwi mnie KO w rd 1-3
 Autor komentarza: puncher48
Data: 23-02-2021 13:04:52 
Ma racje, ale oprócz techniki stricte boksersiej,dorzuciłbym do tego również tą w kwestii kreowania wyniku,oraz wizerunku,choć nie zaprzeczam, że wystarczy mu w tym pojedynku wyłącznie ta pierwsza,aby odnieść sukces,bo na pewno pod tym względem to nie byle jaki pięściarz.Myślę,że sztab "Canelo" jest na poziomie propagandy rządowej, mówi o czymś co istnieje,ale nie do końca jest tak jak to przedstawia w całokształcie, innymi słowy kreuje rzeczywistość, a nie ją opisuje zgodnie ze stanem faktycznym.
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 23-02-2021 13:12:14 
Yldrim? Ten, którego prosty jak cep młody Eubank posłał na dechy w 3 rundzie? To resztę można dopowiedzieć sobie samemu. Tutaj można tylko dywagować, czy Alvarez go uśpi już w drugiej, żeby pokazać wyższość nad Eubankiem, czy trochę go pociągnie, żeby był większy zysk z reklam wyświetlanych między rundami i wykończy w okolicy 7 - 8 rundy,żeby nie być gorszy od Dirella...
 Autor komentarza: sludgehc
Data: 23-02-2021 14:33:43 
jak na gościa top1 P4P, to przeciwnik, jak i cały maincard fatalny, ale jeżeli w maju wyjdzie do BJS, to taką walkę jestem w stanie zrozumieć, może nawet obejrzę z ciekawości jak turas po mordzie dostaje
 Autor komentarza: MirKiewicz
Data: 23-02-2021 15:02:52 
Nie wiemy nic o tym kto ma wpływa, kto ma wpływ decydujący, co tam sobie ustalają i co ma być dalej. Tak więc jeśli nie mamy wpływu to można wyrazić swoją dezaprobatę nie oglądając. No ale Tysona też był faworytem 100:1 z Douglasem i się zakończyło jakoś. Tym niemniej zgadzam się, że dla tych najlepszych duże pieniądze ale za duże wyzwania (przynajmniej na papierze). Ja stosuję taktykę, że byle czego nie oglądam (teoretycznie).
 Autor komentarza: MLJ
Data: 23-02-2021 15:50:47 
Alvarez przegra, zaszkodzi mu kebab
 Autor komentarza: Soku
Data: 24-02-2021 00:34:16 
Niestety, z Alvarezem jest ten kłopot, że żre wyłącznie mięso, które nie tylko nie szkodzi, ale wręcz - pomaga...
;-)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.