ROZPISKA WALK SOBOTNIEJ GALI SUZUKI BOXING NIGHT

W najbliższą sobotę kolejna, piąta już gala z cyklu Suzuki Boxing Night. Jakie walki zobaczymy w Lublinie? Prezentujemy Wam rozkład jazdy.

Impreza będzie do obejrzenia na TVP Sport. Tym razem walki polsko-polskie. Poniżej rozpiska w formie graficznej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: garylinker
Data: 22-02-2021 13:20:54 
Dziwne te pary. Jakby nie można zestawić Safaryana z Koperą (rewanż) orz Wikorzaka z Adamcem. Poza tym co dadzą takie mecze, jak Panowie znają się jak łyse konie i zapewne sparują od dwóch tygodni w Zakopanem? Czemy nikt nie pojechał na Strandje?
 Autor komentarza: Shay
Data: 22-02-2021 14:57:55 
Surowce w -69kg? Ktoś wie dlaczego i czy to na stałe?

Jest przecież jedna walkę eliminacyjną od Igrzysk,a zawsze walczył w -63kg.
 Autor komentarza: Shay
Data: 22-02-2021 14:58:26 
Durkacz*
 Autor komentarza: Shay
Data: 22-02-2021 15:02:49 
Bardzo mało jest informacji na temat boksu olimpijskiego na tym portalu, a szkoda.

Wiem, że na ogół nie ma o czym pisać, ale Durkacz w -63kg to największy talent w obecnym boksie w naszym kraju. Myślę, że większy od Czerkaszyna,a w dodatku to Polak.
 Autor komentarza: Furmi
Data: 22-02-2021 15:39:35 
@Shay - mało? Wszystkie portale razem wzięte nie piszą połowy tego co my ;)
 Autor komentarza: MirKiewicz
Data: 22-02-2021 15:42:39 
Trzeba jasno powiedzieć, że kilkadziesiąt lat temu to byli pseudo amatorzy i dlatego mogła funkcjonować liga 12,10 czy choćby 8 zespołowa. Dzisiaj też widzę na to sposób, jeśli takim Obajtkiem czy Morawieckim a może "Prezesem" zostanie miłośnik boksu, to może nakazać spółkom Skarbu Państwa sponsorowanie sekcji bokserskich i powstaną bardzo szybko (nie mówię o jakości). Proste: jeśli ma być jakość, musi być praca pełnoetatowa w sali i comiesięczne wynagrodzenie. Zdecydowanie młodszym przypomnę, że utalentowanych młodziaków od razu brały kluby milicyjne (policyjne) oraz wojskowe (służba była obowiązkowa) i albo ci zawodnicy pozostawali w tych klubach na etatach wojskowych czy policyjnych albo przechodzili najlepiej do klubów utrzymywanych przez stocznie lub kopalnie, gdzie teoretycznie byli zatrudnieni przy produkcji... Jak się spojrzy na fakt, że stoczni już nie ma a kopalni zaraz nie będzie...
 Autor komentarza: pietrowielki
Data: 22-02-2021 22:01:26 
wszyscy trenują razem, ale sparingi i zadaniówki to nie to samo co walka na gali. Według mnie lepiej czasem zobaczyć pary najlepszych par w Polsce niż ustawione walki zawodowców, gdzie ,,mistrzowie,, dostają kelnerów..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.