REWANŻ POWIETKIN vs WHYTE DOPIERO 27 MARCA W GIBRALTARZE

Trzy tygodnie później niż pierwotnie zakładano, czyli dopiero 27 marca, dojdzie do rewanżu Aleksandra Powietkina (36-2-1, 25 KO) z Dillianem Whyte'em (27-2, 18 KO).

Przypomnijmy, że tak jak w sierpniu, w stawce tej potyczki będzie status challengera do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej federacji WBC. Wtedy wygrał Rosjanin przez nokaut w piątej rundzie, choć w czwartej sam dwukrotnie zapoznał się z matą ringu.

Walka została przesunięta z powodu ograniczeń podróży w trakcie pandemii.

- Zrobiliśmy co w naszej mocy, by pojedynek odbył się zgodnie z planem, ale wobec ograniczeń przenosimy się z Londynu do Gibraltaru - powiedział Eddie Hearn, promotor tej gali.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 20-02-2021 22:39:37 
Kurde szkoda myślałem, że jednak będzie u nas w Łososiowicach, a nie w jakimś Gibraltarze:)
 Autor komentarza: Furmi
Data: 20-02-2021 23:02:03 
Podobno było blisko, ale burmistrz Łososiowic w ostatniej chwili wycofał się z pomysłu. Cały budżet przelali na jakieś radio w Toruniu...
 Autor komentarza: marcinm
Data: 21-02-2021 14:48:51 
@up
Tez slyszalem taka plote, ciekawe czy potwierdzi to @Ojciec~~ czesto tu bywajacy.


A piszac powaznie - na pierwsza walke sie napalalem i liczylem na Povetkina (mimo, ze nie byl faworytem to bylem niemal przekonany ze przepasc w wyszkoleniu pozwoli mu wygrac mimo wieku), teraz temperatura jest jeszcze wyzsza bo Whyte bedzie jeszcze bardziej glodny, a povetkin po grypie i jeszcze starszy - dlatego licze na kolejna wygrana Sovietkina gdzie smak (moj-kibica) bedzie jeszcze lepszy/wyrazny
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.