JUBILEUSZOWY HASIM RAHMAN JR NOKAUTUJE W DRUGIEJ RUNDZIE

Hasim Rahman Jr (10-0, 5 KO) podąża śladami ojca, choć raczej nigdy nie zbliży się do jego wyników. Wszak tata to były dwukrotny mistrz świata wagi ciężkiej...

Hasim Junior w pewnym momencie zapowiadał się naprawdę dobrze. Może nie jak senior, ale dużo zmieniła odsiadka. Gdy wyszedł, miał walczyć co miesiąc, ale na zapowiedziach się skończyło. Za cztery miesiące stuknie już trzydziestka, a jak dotąd z nikim poważnym nie boksował na ringach zawodowych.

Rahman w rocznicę walki z Alejandro de la Torre (2-10, 2 KO), z którym w lutym 2020 wygrał na punkty po czterech rundach, wyszedł z nim do rewanżu. Tym razem poradził sobie z 44-latkiem w bardziej przekonujący sposób, stopując słabiutkiego Meksykanina w drugim starciu. Co ciekawe Hasim Junior, praworęczny zawodnik, niczym Tyson Fury rozegrał ten pojedynek z pozycji mańkuta i właśnie lewym krzyżowym zakończył walkę.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 08-02-2021 10:54:18 
Niezwykły, młody (29 lat) talent, pokonał już wielu wspaniałych bokserów w 10 walkach (łączny ich bilans 49-96). Prospekt jakich mało!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.