TRENER GARCII ZAMIAST PACQUIAO WOLI DAVISA

To raczej Eddy Reynoso ma decydujący głos w sprawie swoich zawodników. I nie ukrywa, że nie jest zwolennikiem walki Ryana Garcii (21-0, 18 KO) z Mannym Pacquiao (62-7-2, 39 KO), o czym wspominał wcześniej sam Garcia.

Ryan to waga lekka, Manny półśrednia. Podobno mieli spotkać się w umownym limicie pomiędzy 63,5 a 66,7 kilograma. Ale trener młodego bombardiera z Kalifornii niechętnie podchodzi do tego pomysłu. Wolałby zobaczyć swojego pupilka na przykład z Gervontą Davisem (24-0, 23 KO).

- Nie podoba mi się ten pomysł. Po pierwsze, Pacquiao jest niezwykle doświadczony, po drugie, poszlibyśmy do wyższej kategorii, do naturalnie większego zawodnika. Moją główną rolą jest trenowanie i przygotowanie pięściarza, ostateczna decyzja będzie należeć do niego i jego promotora. Ale Ryan rzeczywiście konsultuje ze mną takie sprawy i respektuje moje zdanie. Wolałbym zobaczyć Ryana na przykład z "Czołgiem" Davisem. To zawodnicy nowej generacji, w dodatku z tego samego limitu - mówi Reynoso.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: tapir
Data: 06-02-2021 19:34:07 
Pacquiao by go skończył w kilka rund. Mam na myśli walkę w 140. Z Davisem walka byłaby bardziej wyrównana, ale i tak faworytem byłby Tank. Moim zdaniem oczywiście.
Packmana bym zobaczył z Mikey Garcia. Mega walka.
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 06-02-2021 19:37:57 
"Nie podoba mi się ten pomysł. Po pierwsze, Pacquiao jest niezwykle doświadczony, po drugie, poszlibyśmy do wyższej kategorii, do naturalnie większego zawodnika."

*
*
*

Naturalnie większego? Co...?! Taki łepski trener, a takie głupoty pieprzy?
 Autor komentarza: puncher48
Data: 06-02-2021 19:51:03 
Pacquaio - Khan/Brook i ewentualnie złoty strzał na zakończenie kariery z kimś pokroju McGregora.Broń Boże z kimś z Garciów Ryan/Danny/Mickey i tym podobnym,Manny najlepsze lata ma dawno za sobą, a że to wielki wojownik pokroju Holyfielda,dajmy mu spokój i niech odejdzie w chwale z ringowego piedestału.
 Autor komentarza: tapir
Data: 06-02-2021 19:57:36 
NietrzezwyTomasz

Tak to wygląda w orginale:
“Manny Pacquiao has all that experience, it’s a fight at a heavier weight against (a naturally) bigger fighter"
 Autor komentarza: tapir
Data: 06-02-2021 19:58:57 
oryginale - chciało by się napisać
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 06-02-2021 20:04:41 
Autor komentarza: puncher48 Data: 06-02-2021 19:51:03
Pacquaio - Khan/Brook i ewentualnie złoty strzał na zakończenie kariery z kimś pokroju McGregora.Broń Boże z kimś z Garciów Ryan/Danny/Mickey i tym podobnym

*
*
*

Jeżeli Pacman przez tę nieaktywność nie zdziadział do reszty i jest w stanie przy dobrej motywacji przepracować pełen obóz nie łapiąc przy tym kontuzji i zaprezentować 80% formy z Thurmana to jak dla mnie walka z Ryanem to tricky fight dla młodego, walka z Mickeyem niezwykle ciekawa i mój faworyt ze względu na zderzenie stylów, klasę oraz podobne warunki fizyczne. Danny miał bardzo ciężką walkę ze Spencem, ogólnie wydaje się, że też ma już z górki więc dlaczego niby do tego ma nie dojść? Pacmana z kolei nie chcę oglądać tylko z dwoma zawodnikami - Spence i Crawford, bo tu będzie kuku, obicie starszego pana i czasówka lub poddanie. Wracając jeszcze do tych rozmiarów, o których mówi Reynoso, Pacquiao to zawodnik walczący w wadze półśredniej, ale nie półśredni. Młody mimo, że obecnie walczy 2 wagi niżej to jest gabarytowo (nie mówię nawet o wzroście/zasięgu) większy zawodnik od Pacmana i naturalnie wraz z wiekiem będzie szedł w górę.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.