HEARN: WALKA GŁOWACKI vs OKOLIE ZAPEWNE W WEMBLEY ARENA

Jak poinformował szef grupy Matchroom Eddie Hearn, planowany na 20 marca pojedynek o mistrzostwo świata Krzysztofa Głowackiego (31-2, 19 KO) z Lawrence'em Okolie (15-0, 12 KO) odbędzie się prawdopodobnie w hali Wembley Arena w Londynie

OKOLIE PRZED WALKĄ Z GŁOWACKIM SPARUJE Z POGROMCĄ JOSHUY >>>

Hala Wembley Arena znajduje się naprzeciwko stadionu Wembley i może pomieścić kilkanaście tysięcy widzów, ale walka Głowacki vs Okolie, której stawką jest wakujący pas WBO wagi cruiser, odbędzie się bez udziału publiczności. Wielka Brytania zmaga się pandemią koronawirusa i mimo coraz większej liczby zaszczepionych obywateli (prawie 600 tysięcy osób otrzymało w sobotę pierwszą dawkę szczepionki przeciw COVID-19, to nowy rekord na Wyspach), obostrzenia wciąż obowiązują.

Przypomnijmy, że do pojedynku Polaka z Brytyjczykiem miało dojść już 12 grudnia na gali Joshua vs Pulew w Londynie. ''Główka'' zachorował jednak na koronawirusa i został w ostatniej chwili zastąpiony przez Nikodema Jeżewskiego, którego Okolie zdemolował w drugiej rundzie. W poniższym wywiadzie dla naszego portalu możecie poznać kulisy przygotowań Głowackiego do marcowej konfrontacji mistrzowskiej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.