MICHAŁ CIEŚLAK WRACA 17 KWIETNIA

Michał Cieślak (20-1, 14 KO) osobiście potwierdził, że kolejną walkę stoczy 17 kwietnia. Polak jest wysoko w światowych rankingach kategorii cruiser - odpowiednio WBC #3, IBF #14, WBO #9.

- Przede mną ciężkie treningi i ciężka praca. Kolejna walka już kwietnia, zapraszam już teraz wszystkich - takimi słowami bombardier z Radomia poinformował kibiców o kolejnym występie, miejmy nadzieję już przy pełnych trybunach.

Michał na początku grudnia znokautował w szóstej rundzie Taylora Mabikę. Teraz ma być koniem pociągowym gal z cyklu Polsat Boxing Night.

Cieślak, w towarzystwie między innymi Artura Szpilki, przebywał w ostatnich dniach na obozie w Szklarskiej Porębie. Teraz zejdzie z gór i popracuje nad techniką, a później sparingami. Efekty mają przyjść właśnie w połowie kwietnia.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 28-01-2021 16:48:31 
Mam nadzieję że będzie ktoś na poziomie..
 Autor komentarza: WielkiBokser
Data: 28-01-2021 17:20:53 
Mchnu
 Autor komentarza: marcinm
Data: 28-01-2021 18:13:00 
Mchunu chyba ma walke z Makabu ? (juz nie nadążam za tym co tam się dzieje). Mysle, ze pod nieobecnosc diabła Cieślak mógłby przyatakować EBU tam w w TOP EBU sa nazwiska całkowicie do przyjęcia; pomijajac Glowackiego i Okolie (oraz Diablo z wiadomych względów) możnaby się postarać o walke z kims: Gevor (chyba najlatwiejsze do zrobienia), mały Pulev (jest poki co nikim ale nazwisko po bracie rozpoznawalne), Papin (watpie zeby ruscy go oddali na walke w PL), Kudriaszow - jego juz moze oddadza bo ma trzy porazki, to by byla niezla mlotka, zapewne krotka ale widowiskowa. Zwyciezca takiej walki moglby byc mandatory za Wlodarczyka, ktory przez odsiadke pewnie straci prawa pretendenta.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.