JACKIEWICZ O WPADCE 'DIABLO': JEST TYLKO W JEDNYM PUNKCIE IDIOTĄ

Jedyny w swoim rodzaju Rafał Jackiewicz (51-27-3, 22 KO) został zapytany przez portal Fansportu.pl o ostatnie wydarzenia związane z Krzysztofem Włodarczykiem (58-4-1, 39 KO), który miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych i go złaMał. W efekcie odbywa obecnie karę 5 miesięcy pozbawienia wolności. Wujek Jackiewicz w swoim stylu skomentował zachowanie byłego kolegi z grupy Knockout Promotions. 

- Dla mnie Krzysiek jest tylko w jednym punkcie idiotą. Kto tak kurw* zapier**la, tak jak on, jak się ma sądowy zakaz jazdy? No nie! Ja wiem jak on jeździ. Jeżeli chodzi o Krzyśka - on jeździ bardzo dobrze samochodem. Ale kto tak zapierd**a, jak ma wyrok nad sobą. Jedzie się spokojnie, normalnie. Ja też nie miałem prawa jazdy, bo mi dwa razy zabrali, też pół roku jeździłem bez - akurat bez zakazu, bo wtedy jeszcze nie było takich obostrzeń. Ale też w miarę normalnie jeździłem. Krzysiek jakby jeździł spokojnie to by go nie złapali i byłoby okej, a tak to... - skomentował sytuację z "Diablo" Jackiewicz. 

Pełna rozmowa Jackiewicza z portalem Fansportu.pl >> 

Obaj panowie byli przez lata zawodnikami grupy Knockout Promotions - Jackiewicz dobrych kilka lat temu zakończył współpracę ze stajnią Andrzeja Wasilewskiego. Włodarczyk natomiast jest dalej zawodnikiem KP i nawet powoli myślał o powrocie między liny, w grę wchodziła np. walka o mistrzostwo Europy wagi junior ciężkiej. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 24-01-2021 17:06:32 
Włodarczyk miał swoje pięć minut i błyszczał w kilku walkach jak mało kto, ale najlepsze lata już za nim i teraz to typowe zaklinanie rzeczywistości. Chętnie na koniec kariery zobaczę go ze Szpilką jak wróci z "urlopu" a co do Jackiewicza to pyskaty hultaj ale autentyczny, a nie na siłę malowany produkt marketingowy, który całkiem sporo wycisnął ze swojej kariery, za co trudno go nie lubić.
 Autor komentarza: KalarCz
Data: 24-01-2021 17:35:40 
Rafał zawsze na luzie, fajna osobowość i charakter nadający się do tego sportu
 Autor komentarza: teanshin
Data: 24-01-2021 18:07:56 
Może wyjdzie to Diabłu na dobre, być może więzienie ocali komuś życie i może też jemu samemu. Zapier***ać to można, ale do czasu.
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 24-01-2021 20:49:56 
Włodarczyk szybko jechał bo chciał uciec przed depresją.
 Autor komentarza: Piesel
Data: 26-01-2021 10:38:01 
To ile ten diabeł jechał ?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.