BRONER: PLANUJĘ TRZY WALKI W TYM ROKU, TAKŻE W PPV

Adrien Broner (33-4-1, 24 KO) ciągle nie zna rywala, z którym przyjdzie mu się zmierzyć 13 lutego na gali, którą ma transmitować stacja Showtime. Pierwotnie zakładano, że rywalem 31-latka będzie Pedro Campa (31-1-1, 21 KO), potem spekulowano o Michelu Riverze (19-0, 12 KO), kontrakty jednak nadal nie zostały podpisane.

Były mistrz świata czterech kategorii wagowych nie zamierza się tym przejmować, zrzucił już prawie 18 kilogramów i chce być aktywny w ciągu następnych dwunastu miesięcy. Jest to interesujące, tym bardziej że w przeciągu 3 lat Broner stoczył jedynie dwa pojedynki, remisując z Jessiem Vargasem (29-3-2, 11 KO) i przegrywając z legendarnym Mannym Pacquiao (62-7-2, 39 KO).

- Mam zamiar stoczyć 3 walki w tym roku – powiedział Brianowi Custerowi ''The Problem''. Moja waga jest już niska, w następnym tygodniu mogę osiągnąć 140 funtów (limit kategorii junior półśredniej – przyp.red.). Widzę siebie powracającego na tron w tej dywizji – dodał pochodzący z Ohio pięściarz.

- Zdecydowanie wierzę, że zobaczycie mnie w tym roku w walce transmitowanej w formacie Pay Per View. Będę wyglądał dobrze. Po następnym pojedynku wszyscy będą wiedzieli, że wróciłem. Sposób, w jaki się czuję i to, jak wyglądam teraz na sparingach, znaczący pas nadejdzie prawdopodobnie po mojej następnej walce – zakończył Broner, które ostatnie zwycięstwo zanotował w lutym 2017 roku, wygrywając stosunkiem głosów 2 do 1 z Adrianem Granadosem (20-8-2, 14 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: nonitek
Data: 22-01-2021 13:15:13 
"Były mistrz świata czterech kategorii wagowych" - czasem aż ciężko w to uwierzyć :D
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.