TOMASZ 'ZADYMA' GROMADZKI WEŹMIE UDZIAŁ W TURNIEJU GROMDA!

Najtwardszy pięściarz w Polsce. ZADYMA wraca do gry! Mierzący zaledwie 172 cm wzrostu bijok stanie do ostrej i krwawej walki na gołe pięści z wielkimi ulicznymi wojownikami. Pierwszy uczestnik turnieju na gali GROMDA 4 to Tomasz Gromadzki!

Są tacy zawodnicy, o których przydomek mówi właściwie wszystko. W życiu codziennym Tomasz "ZADYMA" Gromadzki unika dymów i niepotrzebnych awantur - jest cenionym i pracowitym... przedsiębiorcą pogrzebowym. W ringu zamienia się jednak w nieustraszonego wojownika, który potrafi bić się do upadłego z dużo większymi i silniejszymi rywalami. Tym razem stanie do najcięższego zadania w swojej karierze. Stanie bowiem do walki z prawie dwumetrowymi ulicznymi wojownikami w starciu na gołe pięści o 100 tysięcy złotych!

Pierwszą walkę Gromadzki stoczył podczas inauguracyjnej gali nowatorskiego projektu GROMDA, za którym stoją Mateusz Borek i Mariusz Grabowski. Idea jest jasna - w mniejszym ringu bez rękawic spotykają się przedstawiciele różnych sztuk walki, konfrontując się w boksie na gołe pięści. Jeśli cztery dwuminutowe rundy nie wyłonią rozstrzygnięcia, zawodnicy biją się do upadłego. Na GROMDZIE walczy się do ostatniej krwi, a sędziowie punktowi po prostu nie mogą liczyć na zatrudnienie.

Podczas drugiej walki na gołe pięści nieustraszony wojownik ze Śląska spotkał na swojej drodze niesamowicie trudnego przeciwnika. Rafał "ŁAZAR" Łazarek również zadebiutował na pierwszej GROMDZIE, gdzie wygrał po brutalnej i krwawej wojnie. Na drugiej gali sprawdził się w turnieju - tam w pierwszej rundzie złamał największego z możliwych przeciwników - giganta "DZIDZIUSIA". W półfinale "ŁAZAR" przegrał z "DON DIEGO" po szalonej ringowej zadymie. Była to istna ŁAZARSKA ZADYMA, w której lepszy okazał się Gromadzki.

Dodajmy, że Tomek Gromadzki (11-4-1, 3 KO) to zawodowy mistrz Polski w wadze półciężkiej w boksie zawodowym.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: keane
Data: 21-01-2021 09:45:38 
Robi wszystko żeby w przyszłości "szczekać na psy" - szkoda Chłopa
 Autor komentarza: JIN
Data: 23-01-2021 13:29:40 
Trochę zakręciliście w ostatnim akapicie.

Łazarek wystąpił w turnieju Gromda 2 i tam przegrał w półfinale z .... Kubiszynem.
Gromadzki wygrał z nim na Gromda 3.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.