MISTRZ ŚWIATA I WICEMISTRZ OLIMPIJSKI DEBIUTUJE W POLSCE!

Już tydzień temu informowaliśmy Was o tym, że Sofiane Oumiha związał się kontraktem z Frankiem Warrenem. A teraz świetna informacja dla naszych kibiców - wicemistrz olimpijski z Rio w wadze lekkiej i mistrz świata z Hamburga (2017) rozpocznie zawodową karierę w Polsce!

Podróż 26-latka po sukcesy zawodowe rozpocznie się na gali Queensberry Polska, która ściśle współpracuje z Queensberry Promotions. Impreza odbędzie się w przyszłym miesiącu. Warto przy tej okazji zaznaczyć, że Francuz w drodze po olimpijskie srebro pokonał Teofimo Lopeza, aktualnego króla wagi lekkiej i pogromcę Wasyla Łomaczenki. Ma też na rozkładzie takie gwiazdy jak Alberta Selimoa i Amnata Ruenroenga, czy też liczne grono Polaków - Damiana Durkacza, Daniela Adamca, Adriana Kowala, Radomira Obruśniaka czy Mateusza Polskiego.

I nie skończy się tylko na debiucie. Oumiha wystąpi przynajmniej na kilku galach organizowanych przez Mariusza Krawczyńskiego i pokazywanych na antenach Polsatu.

- Queensberry Polska to znakomite miejsce na rozpoczęcie kariery, tym bardziej, że od razu jego walki będę pokazywane w telewizji. Szukamy talentów w boksie olimpijskim oraz zawodowym, a Sofiane jest właśnie takim wielkim talentem. Dzięki jego doświadczeniu będziemy podążać ścieżką, jaką kiedyś podążał Wasyl Łomaczenko. Waga lekka jest obecnie najgorętszą kategorią, a Sofiane wkrótce będzie w tej elitarnej grupie najlepszych. Już niedługo chętnie wystawimy go naprzeciw kogoś takiego jak Devin Haney, a i Teofimo Lopez zapewne chętnie wyrównałby porachunki. Sofiane to wyjątkowo utalentowany zawodnik - zaciera ręce Francis Warren, który tworzy Queensberry Polska wraz z Mariuszem Krawczyńskim.

TU ZNAJDZIESZ WIĘCEJ O GRUPIE QUEENSBERRY POLSKA >>>

- Sofiane ma niewyobrażalny talent i bardzo się cieszę, że to właśnie Queensberry Polska będzie miejscem, w którym rozpocznie zawodową karierę. Będziemy ściśle współpracować z naszymi brytyjskimi partnerami, aby pokierować karierą Sofiane'a przez długą i pełną sukcesów drogę - dodał Krawczyński.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: gerlach
Data: 19-01-2021 18:29:34 
Mocno startuje Queensberry w PL. Pierwsza gala byla naprawde nienajgorsza, a i image'owo na zamku, wyszlo to niezle. Robi sie ciasno na polskim rynku i ciekawe co na to AW, bo on ciezko znosi konkurencje (przez lata byl jedyna opcja dla wiekszosci polskich bokserow majac pozycje hegemona).
 Autor komentarza: Furmi
Data: 19-01-2021 18:52:30 
Jeśli wypali choćby połowa ich planów, będzie naprawdę ciekawie w przyszłości. O walkach Francuza w PL słyszałem kilka miesięcy temu - sprawdziło się. Być może więc wkrótce zobaczycie też ciekawego "ciężkiego", bo wiem, że robione były przymiarki do współpromocji.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.