WALKA WHYTE vs POWIETKIN II POZA WYSPAMI BRYTYJSKIMI?

Szef grupy Matchroom Eddie Hearn dąży do tego, by rewanżowy pojedynek Aleksandra Powietkina (36-2-1, 25 KO) z Dillianem Whyte'em (27-2, 18 KO) mogli 6 marca oglądać widzowie na trybunach. W tym celu szuka lokalizacji poza Wyspami Brytyjskimi.

WHYTE: CHCĘ PO PROSTU ROZWALIĆ POWIETKINOWI MORDĘ >>>

Według Hearna w gronie kandydatów na gospodarza walki Whyte vs Powietkin II jest w tej chwili kilka krajów na Bliskim Wschodzie, a także Gibraltar i Monako. Pojedynek będzie transmitowany na Wyspach w systemie PPV. 

- Dillian chciałby, żeby walkę oglądali z trybun kibice. Dążymy do tego, ale nawet poza Wyspami nie ma gwarancji, że obecność widzów będzie możliwa, choć zapewne widzowie mogliby pojawić się na gali w Gibraltarze - powiedział Hearn.

Przypomnijmy, że w pierwszej walce Whyte vs Powietkin, w sierpniu zeszłego roku Rosjanin dwa razy padał na deski po ciosach Brytyjczyka i był na skraju porażki, jednak w piątej rundzie świetnie przygotował i jeszcze lepiej wyprowadził podbródkowy, którym znokautował faworyzowanego Whyte'a.

Do rewanżu miało dojść już w listopadzie, ale Powietkin zachorował na koronawirusa i pojedynek dwukrotnie przekładano. Termin 6 marca jest już jednak oficjalny i możemy szykować się na kolejną pięściarską ucztę.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.