WCIĄŻ MOŻLIWA WALKA CRAWFORDA Z THURMANEM

Terence Crawford (37-0, 28 KO) jest znakomity, brakuje mu jednak wielkich nazwisk w wadze półśredniej. Wie o tym dobrze Keith Thurman (29-1, 22 KO), który chętnie zarobi na takiej walce.

Thurman, który stracił pas WBA na rzecz Manny'ego Pacquiao, zaoferował się już dawno temu, żądając jednocześnie za taką potyczkę 10 milionów dolarów. Promujący Crawforda Bob Arum wyśmiał tę propozycję i sprawa ucichła. Teraz "One Time" wraca z nową ofertą.

Ekipa Thurmana rozpoczęła negocjacje z Arumem. Jeśli strony spotkają się gdzieś po środku, może za kilka miesięcy dojść do walki Keitha z Crawfordem. Być może będzie potrzeba zorganizowania tej walki w systemie PPV. Z drugiej strony Thurman nie wygrał od dwóch lat i ciężko byłoby go "sprzedać" kibicom.

- Kilka dni temu dostałem zapytanie z jego zespołu, czy jesteśmy wciąż zainteresowani taką walką. Odpowiedziałem im "Podajcie swoje warunki". Zapewne teraz Thurman i jego ludzie omawiają całą sprawę i wkrótce znów się zdzwonimy. Ale nie zapłacę im nawet połowy z tych 10 milionów, o które prosili kiedyś - mówi szef grupy Top Rank.

- Chcemy zorganizować Terence'owi dwie walki w tym roku. Pierwsza na pewno nie będzie z Errolem Spence'em, ale poczekajmy jeszcze kilka tygodni - dodał promotor Crawforda, który w ostatnim występie, w połowie listopada, zastopował w czwartej rundzie Kella Brooka.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: JIN
Data: 14-01-2021 12:22:21 
Thurman zajebiście wyhamował. 3 walki w 4 lata i brak konkretów co do następnego występu. Przerost formy nad treścią, ale dla takiego Crawforda to zbawienie. Jestem jak najbardziej za tym zestawieniem.
 Autor komentarza: Furmi
Data: 14-01-2021 15:03:51 
On miał poważne problemy z kontuzjami. To one go wyhamowały.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.