WARD O WALCE CRAWFORD vs SPENCE JR: CZAS ODŁOŻYĆ BIZNES NA BOK

Były mistrz olimpijski i zawodowy czempion wagi super średniej i półciężkiej, pracujący obecnie jako komentator i analityk ESPN Andre Ward wypowiedział się na temat wielkiej walki, na którą kibice boksu wciąż czekają - starcia mistrza świata WBO wagi półśredniej Terence'a Crawforda (37-0, 28 KO) z mistrzem IBF i WBC Errolem Spence'em Juniorem (27-0, 21 KO).

CRAWFORD: MOŻE WYPADEK PRZESTAWIŁ KLEPKI WE ŁBIE SPENCE'A >>>

- Walka Crawford vs Spence Jr pod koniec 2021 roku? Wykazuję tutaj ostrożny optymizm. Znam Crawforda i Spence'a osobiście. Wiem, w co gra Errol i PBC. Oni mają w ręku atuty. Mają większość czołówki wagi półśredniej u siebie. Wygrali bitwę. Ale jeszcze nie wygrali wojny (...) - powiedział Ward.

SPENCE SENIOR: TRZY WALKI SYNA W 2021 ROKU >>>

- Kocham Shawna Portera, Danny'ego Garcię, Keitha Thurmana. Szanuję wszystkich tych gości. Ale żaden z nich nie jest Terence'em Crawfordem. Na pewnym etapie trzeba odłożyć na bok bokserską politykę i biznes. Nie chodzi o to, żeby rezygnować z pieniędzy, tylko o to, żeby powiedzieć swoim ludziom: zróbcie tę walkę! - dodał Amerykanin.

- Crawford mówi, że chce tej walki, a żadna inna konfrontacja nie przyniesie Spence'owi takich pieniędzy, oprócz pojedynku z Mannym Pacquiao. Może ewentualnie szalenie ryzykowna walka z Canelo... Wiem, że dziedzictwo nie znaczy dziś dla zawodników tyle, ile znaczyło kiedyś, ale warto podkreślić, że w wielkiej walce chodzi o zapisanie się na zawsze w historii, nie tylko o zapisanie się w pamięci obecnych fanów - podsumował temat jeden z najlepszych amerykańskich bokserów XXI wieku.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.