19 MARCA GALA MB BOXING NIGHT 9: SPRING PUNCH

Grupa, której przewodzi Mateusz Borek - MB Promotions - ogłosiła termin swojej kolejnej gali. Impreza pod nazwą MB Boxing Night 9: Spring Punch odbędzie się 19 marca. Wkrótce poznamy więcej szczegółów.

Przypomnijmy, że ostania gala MB Promotions - MB Boxing Night 8 - odbyła się 24 października zeszłego roku we Wrocławiu. W walce wieczoru Kamil Łaszczyk (29-0, 10 KO) pokonał jednogłośnie na punkty po trudnej przeprawie Francuza Kevina Escaneza. Zobaczyliśmy również walki m.in. Kamila Młodzińskiego i Kamila Bodziocha.

Kluczową sprawą w kontekście gal organizowanych w dobie pandemii jest kwestia obecności kibiców na trybunach. Wciąż obowiązują surowe obostrzenia, jednak trzeba pamiętać, że grupa MB Promotions współpracuje z mocno inwestującą w boks TVP Sport. Wsparcie takiego partnera jest bardzo istotne w obecnym, niezwykle trudnym dla sportu okresie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 13-01-2021 19:46:56 
Jeśli Łaszczyk zawalczy w tym roku ze 4 razy to może skoczy na boxrecu do 1-ej 50-ki i pokaże się w rankingach. Przy odrobinie szczęścia może dostanie szanse walki o pas w 2022.
 Autor komentarza: astarte
Data: 14-01-2021 01:06:09 
rownie dobrze moze teraz dostac kogos z top 20.

kurcze, ciezko tak mowic o chlopakach z polski, zeby wyskoczyli do kozaka z top10 i dostali ciezkie bicie.. ale takie sa niestety realia. mamy liche szanse. z laszczyka nie bedzie mistrza, ba nawet nie bedzie fonfarą swej wagi w krotkim czasie.

czy to jednak znaczy, ze zycze zle chlopakowi? absolutnie nie. niech walczy, niech zarabia. niech wierzy w zwyciestwo, bo innego zawodnika ogladac nikt by nie chcial.
 Autor komentarza: EwaBrodnicka
Data: 14-01-2021 04:47:01 
Zdecydowanie wolę GROMDA niż MB BOXING, tam są mega emocje a na MB nuda i pompowanie dziurawych baloników
 Autor komentarza: JIN
Data: 14-01-2021 12:25:25 
Żeby się nie okazało, że to będzie gala 'Sparing punch' i kolejne bumojebactwo. Chociaż współpracują z TVP Sport więc mogą mieć wyjebane w poziom.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.