HEARN O WALCE FURY vs JOSHUA: WILDER NIE STANOWI PROBLEMU

Promujący mistrza świata IBF, WBA i WBO Anthony'ego Joshuę (24-1, 22 KO) Eddie Hearn twierdzi, że roszczenia byłego mistrza świata WBC Deontaya Wildera (42-1-1, 41 KO) wobec obecnego czempiona tej federacji Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO) nie stanowią problemu w kontekście planowanych na ten rok dwóch walk Tyson Fury vs Anthony Joshua.

'NEGOCJACJE W SPRAWIE WALKI FURY vs JOSHUA IDĄ WSPANIALE' >>>

Wilder wciąż oskarża swojego lutowego pogromcę o spisek i domaga się trzeciej walki, do której według promotorów Brytyjczyka stracił prawo. Amerykanin wszedł na drogę prawną, ale współpromotor Fury'ego, Bob Arum jest pewien, że racja leży po stronie mistrza. Hearn wierzy Arumowi i uważa, że do walki Fury vs Wilder III nie dojdzie.

- Bob Arum zbytnio się tym nie martwi. Według niego kontrakt na trzecią walkę już nie obowiązuje. Jest to w tej chwili rozstrzygane prawnie. Nie widzę tutaj problemu, a jeżeli nawet się pojawi, Fury zrekompensuje to Wilderowi w jakiś sposób i przystąpi do dwóch walk z Joshuą - powiedział Hearn.

- Nie mogę mówić w imieniu Fury'ego, ale czuję klimat panujący wokół walki Fury vs Wilder III. Jest on taki, że Fury nie ma zamiaru dawać Wilderowi kolejnej szansy po tym wszystkim, co Wilder powiedział. Oskarżał Fury'ego o oszustwo, kombinacje z rękawicami i podtruwanie. To było totalnie absurdalne - dodał szef grupy Matchroom.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.