RÓŻAŃSKI: MAM NADZIEJĘ, ŻE SZPILKA PRZESTANIE W KOŃCU WYMYŚLAĆ

- Trochę irytują mnie przeciągające się negocjacje. Mam nadzieję, że Szpilka wreszcie przestanie wymyślać i płakać w mediach na te warunki i je w końcu przyjmie - mówi Łukasz Różański (13-0, 12 KO) o potencjalnej walce z Arturem Szpilką (24-4, 16 KO).

Kilka dni temu "ciężki" z Rzeszowa poinformował w mediach społecznościowych, że bez względu na to, czy ze "Szpilą" czy bez niego, on wróci pomiędzy liny pod koniec marca. Dla Artura ma to być ostatnia walka w grupie Andrzeja Wasilewskiego. Potem oczywiście nadal mogą współpracować, ale już na trochę innych zasadach.

- Ja się praktycznie od razu zgodziłem na pierwszą propozycję, ale Artur ma inne zdanie. Nie chcę mówić o konkretnych kwotach, ale oferta dla Szpilki jak na polskie warunki i czas pandemii jest naprawdę bardzo korzystna - dodał Różański w rozmowie z Super Expressem.

Łukasz w lipcu 2019 roku pokonał faworyzowanego Izu Ugonoha. Wydawało się, że ten pojedynek rozkręci jego karierę, tymczasem od tego momentu stoczył tylko dwie walki, w dodatku z bardzo słabymi przeciwnikami. A przecież za niespełna dwa tygodnie Różański będzie świętował już 35. urodziny...

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: EwaBrodnicka
Data: 11-01-2021 15:55:59 
Odezwał się ten co nic nie wymyśla, jak dojdzie do ich walki to pierwszy raz będę kibicował Szpilce.
 Autor komentarza: karambapol
Data: 11-01-2021 16:21:55 
A ja zdecydowanie bede kibicował Różanskiemu bo ten najzwyczajniej nie pajacuje i robi swoje widać ze normalny gośc z niego chcacy cos osiagnac bez zbenej napinki i dorabiania jakiejs ideologi
 Autor komentarza: teanshin
Data: 11-01-2021 16:39:01 
Nie no Szpilek zdaje sobie sprawę że to może być jego ostatnia walka w boksie więc chce zarobić, zrozumiałe, ale jakość obu zawodników jest, delikatnie mówiąc średnia więc wymagania finansowe też nie powinny być najwyższe, szczególnie że wymyślili sobie PPV.
W sumie jak się nie dogadają to i tak nikt nie będzie płakał
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 11-01-2021 16:59:14 
SIWY VS RÓŻAŃSKI
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 11-01-2021 19:04:59 
Szpilka dobrze wie, ze nie ma zadnych szans. Umowmy sie, jego najwiekszym skalpem w karierze jest Tomasz Adamek i uwaga.. Mariusz Wach. Tak naprawde to Szpilka w swojej karierze nie wygral zadnej duzej walki, a zaslynal tylko z tego, ze ma niewyparzony jezyk i to tyle. Rozanski robi mu czasowke w przeciagu 4 rund i Artur jest tego swiadomy. Radczenka wycieral nim deski, to Rozanski go ubije jak kotleta.
 Autor komentarza: sludgehc
Data: 11-01-2021 19:16:29 
szpilke to by canelo albo gołovkin ubił z tą jego szczęką i gardą, my gadamy o totalnym pajacu, szkoda, że polski boks to tragikomedia. w każdym razie obejrzę każdą walkę ze szpilką, bo uwielbiam patrzeć jak zbiera po ryju
 Autor komentarza: MLJ
Data: 11-01-2021 22:02:41 
Duża agresja Różańskiego + nędzna obrona gita (czyli po pierwszym ciosie, ręce na jajach) = szybki wpierdol Szpilki..
Nie wiem czy tak szybki jak z Chisorą, ale myślę że do 4 rundy byłoby pozamiatane..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.