SZPILKA DO PROMOTORA: JONAK BĘDZIE PRAWYM MENADŻEREM!

Damian Jonak kilka dni temu udzielił głośnego wywiadu Mateuszowi Fudali ze Sport.tvp.pl. Tuż po publikacji serię postów na Twitterze wypuścił Andrzej Wasilewski. Szef grupy Knockout Promotions w mocnych słowach odnosił się do wypowiedzianych słów Jonaka. Stronę pięściarza trzyma Artur Szpilka (24-4, 16 KO), który zdecydował się odpowiedzieć promotorowi, gdy ten stworzył ankietę z pytaniem, jakim menadżerem będzie Jonak.  

Jonak i Wasilewski - najłagodniej rzecz ujmując - nie lubią się. Ostatnie dni przyniosły burzliwe komentarze i wymiany zdań na Twitterze. Po jednej z nich Wasilewski stwierdził, żeby Jonak przy najbliższym spotkaniu nie wyciągał w jego stronę ręki na przywitanie, bo mógłby przez przypadek podać swoją, a tego nie chce. 

- Proszę o przedstawienie, co sad potwierdził w relacjach miedzy nami. Myślę, że albo kłamiesz albo pora do psychiatry. Ja naprawdę nie kojarzę żadnego rozstrzygnięcia merytorycznego sądu dotyczącego trwania bądź nie naszych relacji - zawiera jeden z tweetów Wasilewskiego.

W kolejnym poście Wasilewski zapytał w ankiecie - wybierając dosyć prześmiewcze odpowiedzi do wykorzystania - jakim menadżerem będzie w przyszłości jego były pięściarz, Damian Jonak. Od razu pod postem odpowiedział były pretendent do tytułu mistrza świata wagi cieżkiej, popularny "Szpila". Dzień później Wasilewski skasował ankietę. 

- Będzie prawym menadżerem, który będzie miał przede wszystkim bardzo dobre relacje z zawodnikami!!! Będzie dbał o zawodników. Ja mu życzę wszystkiego co najlepsze - skwitował pięściarz z Wieliczki i jeszcze zawodnik Wasilewskiego.

 

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 10-01-2021 19:58:02 
Trzeba też zaznaczyć że ten quiz na Jonaka to Wasilewski raczej wrzucił pod wpływem, chyba Whiskey. Biorąc pod uwage jego składnie i błędy to na pewno go poniosło i pisał te twity w nerwach.
Wasilewski to taki człowiek że jak mu jakiś zawodnik coś wyrzyga to ten zaraz zasłania sie prawem, ale nie bierze pod uwagę najzwyklejszej ludzkiej przyzwoitości i stosunków między ludzkich, tak mi sie przynajmniej wydaje.
 Autor komentarza: gerlach
Data: 10-01-2021 20:19:40 
Niepotrzebne bicie piany. Nikomu nie pomaga.
 Autor komentarza: gerlach
Data: 10-01-2021 20:22:29 
A w tym wszystkim jeszcze nieproszony Szpilka... :)))
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 10-01-2021 23:46:30 
Wasilewski to kondon wszyscy się od niego odwracają bo gra nie czysto, jeszcze szczeka dziwne że w taki środowisku jakim jest boks jeszcze nikt go nie skasował.
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 11-01-2021 11:25:06 
Wasilewski ostatnio to dla mnie ordynarny wałek ze Spzilką na Radczence i myślę - mam nadzieję - że to długo będzie determinować obraz Wasilewskiego u wielu fanów boksu.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.