WASILEWSKI I SZPILKA: SENTYMENTALNA WYMIANA ZDAŃ

Szef grupy Knockout Promotions, Andrzej Wasilewski rozpoczął w mediach społecznościowych rozmowę ze swoim byłym podopiecznym, jednym z najpopularniejszych polskich sportowców ostatniej dekady Arturem Szpilką (24-4, 16 KO). Szpilka odpowiedział i otrzymaliśmy mieszankę sentymentalnych wspomnień z dosadnymi stwierdzeniami.

POD KONIEC MARCA SZPILKA vs RÓŻAŃSKI? >>>

- Artur, kilka osób mi mówiło ostatnio bardzo miłą rzecz. Że mówisz, że dopiero teraz rozumiesz i doceniasz jak wszystko miałeś w KP top zorganizowane, ile czasu, kasy i kłopotu jest z załatwieniem nawet drobiazgów. Nie wstydź się, pochwal w końcu promotorka, już czas, chyba ze 12 lat... - rozpoczął Wasilewski.

- Wiem, w necie jesteś bad boy, który atakuje, krytykuje, podaje dalej od lat wszystko, co mnie krytykuje, taki styl. A ja Ciebie i tak bardzo lubię, czego wiele osób nie rozumie. Przeżyliśmy kupę bardzo fajnych rzeczy i ja to po prostu mówię. Jak przerzucasz świństwa pisane na bliskie Tobie osoby, to nie jest dobrze. Ważę niestety prawie tyle samo co Ty, a w drugą stronę chyba zawsze piszę o Tobie dobrze. Sympatia, pamięć, szacunek, zrozumienie. I tak mam nadzieję będzie zawsze - dodał promotor.

- Pięknie Andrzejku, kiedyś naprawdę było fajnie, jakieś 8 lat temu, jak był Piotr Werner i częste gale było super, potem coś się zje...ło - oto odpowiedź ''Szpili''.

- Wiesz, co się zmieniło? Zostałeś milionerem i Twoja kariera przeniosła się głównie do Ameryki, sprawdź na Boxrecu (...) - skontrował szef KP.

- Tak i za to bardzo dziękuję, ale dobrze wiemy, że też sobie to wywalczyłem, bo gdybym przegrał z Adamkiem, to byłoby zupełnie inaczej. Ale wyjazd do Ameryki w tym czasie, to najlepsze, co mi się przydarzyło... - podsumował temat ''Szpila''.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 10-01-2021 10:58:19 
Wasyl miał wczoraj w nocy odlot na twitterze, polecam przejrzeć. Nawet Dana Rafaela zaczepiał czy zna Fiodora Czerkaszyna.
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 10-01-2021 11:15:26 
Zgadza sie nawet jakieś coming outy ze Szpilką były dzis rano pokasował niektóre tweety.
 Autor komentarza: trashtalk
Data: 10-01-2021 11:32:19 
Szpilka "wycisnął" ze swojej kariery więcej, niż pozwalały na to jego własne umiejętności. Jednym z powodów takiego stanu rzeczy, jest Andrzej Wasilewski. On powinien o tym zawsze pamiętać bluzgając na "Don Wasyla".
 Autor komentarza: karambapol
Data: 10-01-2021 12:25:38 
Szpilka jak wiemy to dobrze wypromowany produkt który nigdy nie pokonał zadnego człowego pieściaza i jechał na zwyciestwie nad Adamkiem i ta wygrana wykorzystali w 100 procentach na swoja strona potem jak przysżło walczyc z kim koimkolwiek leprzym dostawał zawsze ostre łubudubu , aletakie sa prawa rynku kibic chce to ogladac , ale ta era sie konczy chca teraz na Szpilce wybic Różanskiego ale najzwyczajniej Szpilka nie rozumie zasady gry jak na zakuty łeb przystało
 Autor komentarza: puncher48
Data: 10-01-2021 13:14:57 
Ja tam Szpilkę lubię oglądać w akcji, jego walki nie są nudne, a technicznie trudno mu coś zarzucić, całkiem dobry mańkut,oczywiście pomijam syndrom Roya Jones'a jr. czy Prince Nassema Hamed'a, bo to nie ta kategoria, ani
tym bardziej klasa sportowa, aczkolwiek emocji w nim jak i poza, wcale nie tak mało, no i warunki na ciężką bardziej dmuchane, aniżeli naturalne, co i przeciętnym uderzeniem się objawiało, nie zapominając o wyłącznie dostatecznej odporności. Teraz niestety czas na wymianę, to i po to ta walka jest też robiona,materiał uległ zużyciu i trudno coś z niego więcej wycisnąć.
 Autor komentarza: fuszi
Data: 10-01-2021 14:03:58 
Pijesz - nie pisz. Prawda stara jak świat.
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 10-01-2021 17:50:24 
Szpilka powinien już w końcu przejść do tego Fame MMA i nie zawracać więcej gitary. Pięściarsko jest rozbitym wrakiem, w dodatku zardzewiałym jak Polonez z jego rocznika. Miał swoje pięć minut ale teraz powinien zniknąć, dla dobra polskiego boksu. Bo daje młodym zły przykład. Przez takich jak Szpilka teraz każdy usiłuje zrobić karierę "od Twittera do milionera" a efekty widać. I słychać, bo padają z dużym hukiem.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 10-01-2021 18:15:29 
Szpilka potrafił się promować ale wszystko reszta to zasługa Wasilewskiego.
Bo gdzie, no name z Polski, dostaje walkę o mistrzostwo świata... Szczególnie po słabym występie z emerytem Molo.
 Autor komentarza: kuba2
Data: 10-01-2021 18:34:04 
Walka z Wilderem potwierdziła, że Szpila sroce spod ogona nie wyleciał. Materiałem na mistrza nie był ale dobrym bokserem był jak najbardziej. Teraz faktycznie jest już rozbity i szanse na sukces maleją z każdym miesiacem. Rózański czy Radczenko to pewnie dzisiaj jego sufit czego być może nie rozumie.
Co do Wasilewskiego - pompował w Szpile z pewnoscią nie z sympatii. Artur miał ten dryg do boksu i był na tyle barwny że to była po prostu dobra inwestycja. A że się nie podporżadkował ze wszystkim to cóz.. Jaki jest taki jest ale tyle narzekamy na bumobicie a Szpila siez tego wyłamał. Dużo szczekał ale nie bez pokrycia, wyszedł do Jenningsa, wyszedł do Chisory wbrew Wasylowi. Z tym drugim obijałby nadal bosych Białorusinów w oczekiwaniu na złoty strzał.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 10-01-2021 20:09:17 
Wasilewski sie nachlał i mu się na sentymenty zebrało, ale ciekawostkę wrzucił też Borek. Zaproponował walkę z Abllem w przypadku gdyby z Różańskim się nie dogadali.
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 11-01-2021 00:13:04 
Wasilewski bardzo cię lubię a wystawiam cię na Różańskiego bo mam nowego zawodnika na którym zarobię a na tobie już nie, to mogę na koniec cię zniszczyć, typowy śmieć wszystko co mówi jest kłamstwem nie ma przyjaźni liczy się tylko kasa. Jak jesteś tak z Arturem daj mu odejść bez walki jak miał byś gest tak byś zrobił masz jeszcze wielu zawodników wszyscy od ciebie odchodzą bo wiedzą jaki jesteś najbardziej toksyczny promotor w Polsce.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.