KOWALIOW ROZPOCZĄŁ OBÓZ DO WALKI Z MELIKUZIJEWEM

Dotychczas Siergiej Kowaliow (34-4-1, 29 KO) po porażkach zazwyczaj zmieniał narożnik. Ale po niezłej, choć przegranej ostatecznie walce z Canelo, nadal współpracuje z Jamesem "Buddy" McGirtem.

Przypomnijmy, że Rosjaninowi zostały jeszcze dwa starty na platformie DAZN. Pierwszy czeka go już 30 stycznia w Moskwie. Naprzeciw niego stanie świetny Bektemir Melikuzijew (6-0, 5 KO), wicemistrz olimpijski z Rio, który specjalnie na potrzeby tego pojedynku pójdzie nieznacznie w górę.

Uzbek normalnie boksuje w kategorii super średniej. Z Rosjaninem, w przeszłości trzykrotnym mistrzem świata wagi półciężkiej, spotka się w umownym limicie 80,7 kilograma. "Krusher" rozpoczął obóz przygotowawczy pod okiem McGirta.

"Wracam na drogę mistrzowską z jednym z najlepszych trenerów na świecie" - napisał Kowaliow, przedstawiając zdjęcie z "Buddy" McGirtem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Marduk
Data: 06-01-2021 17:03:18 
Ten Melikuzjew rzeczywiście taki mocny? Bo kurs na Kowaliowa wynosi na STS, aż 3,25.
 Autor komentarza: Furmi
Data: 06-01-2021 17:19:04 
Mocny. Jedyny "minus" jest taki, że to nie jest naturalna waga. Z drugiej strony to 4 kg, więc nie tak dużo, a Krusher już lekko zużyty.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 06-01-2021 20:04:01 
"Wracam na drogę mistrzowską " Świetnie, ale coś mi się wydaje że ten rusek zdrowo go poobija, Koval dopełni kontrakt z DAZN i zasłużona emerytura. Tyle będzie z powrotu na drogę mistrzowską.
 Autor komentarza: tomekzzar
Data: 06-01-2021 20:08:52 
Wg mnie Kowaliow to jeszcze bokser z papierami na mistrza świata,jego porażki z Wardem i Canelo tak naprawde nie
wskazały jednoznacznie aby był rozbity,dlatego dziwi mnie puszczanie tak obiecującego zawodnika jak Melikuzijew na takiego konia,tym bardziej że Uzbek wywodzi sie z półsredniej
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 07-01-2021 17:11:40 
Popieram. W ogóle z Wardem to słowo 'porażki' należałoby wziąć w cudzysłów, chociaż to już było parę lat temu. Ale poza 'peselem' nie ma przekonujących danych, by był zużyty.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.