ZWYCIĘSTWO GARCII NIE OCZAROWAŁO TEOFIMO LOPEZA SENIORA

Wiele powiedziano już o efektownym zwycięstwie Ryana Garcii (21-0, 18 KO) z Lukiem Campbellem (20-4, 16 KO). Swoje zdanie postanowił wyrazić również Teofimo Lopez Senior, ojciec i trener Teofimo Lopeza, uważanego za najlepszego w chwili obecnej pięściarza kategorii lekkiej. Prezentujemy kilka cytatów z rozmowy Lopeza Seniora udzielonej portalowi Bad Left Hook.

- Jaką ocenę daję Ryanowi? Piątkę? Nie, bez oceny. Luke Campbell nie był tym samym zawodnikiem, co w walkach z Linaresem czy Łomaczenką, to był rozbity już Campbell. A mimo to, zdołał położyć na deski Ryana.

- Widziałeś to w filmie, który gdzieś tam jest, jak mówię do Eddiego Hearna, że Luke był przegranym, ponieważ ta przegrana już była w jego głowie. A Ryan wyszedł do walki i pokonał go. Nie wiem, co on i jego zespół robili po walce, były przeszczęśliwi.

- (…) Nie przychodźcie do mnie i nie mówcie mi, że Ryan to król boksu. Jesteśmy jedynymi mistrzami, prawdziwymi. Walczyliśmy z championami, nadszedł czas, aby ci inni zawodnicy zaczęli walczyć z prawdziwymi facetami, zaczęli pokazywać, że zasługują na walkę z nami, tak samo jak my zasłużyliśmy na walkę z Łomaczenką.

- (…) ''Czołg'' (Gervonta Davis – przyp.red.) nie wchodzi w rachubę, Floyd Mayweather to wyjaśnił. Jesteśmy gotowi walczyć z Davisem nawet jutro! Ale Floyd to utrudnia, mówiąc, że Gervonta to strona A. Dlaczego miałby mówić, że ''Czołg'' potrzebuje jednej walki na przygotowanie i że jest stroną A? Dlaczego potrzebują jednego pojedynku na przetarcie przed walką z moim synem?

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: danhief978
Data: 06-01-2021 14:57:36 
Teraz jedynym argumentem do umniejszenia poziomu umiejętności Garcii będzie ten knockdown w 2 rundzie. Strasznie to żałosne... Coś jak dechy Tysona Furiego w walce z Cunninghamem. Chłopak jest młody, ambitny, ma w sobie ogromne umiejętności jak na ten wiek. Wyszedł z jednym z lepszych zawodników wagi lekkiej. Gadka, że Cambell jest już rozbity i to nie ten sam wojownik to jakiś absurd. z Łomaczenką dał świetną walkę. Przegrał to przegrał, wygrał lepszy ale to nie znaczy, że Luke ma swoje lata za sobą. Położył młodego na deski wykorzystując jego luke w obronie, natomiast sam został skończony przed czasem, potężnym ciosem na wątrobe. Z tej perspetkywy już sie nie mowi o mizernej obronie Cambella ? Ale o Kingrayu już tak ;p Sztab Garcii z całą pewnoscią skieruje duzy nacisk na defensywe swojego podopiecznego i takie podniecanie się Davisem, że ten go zleje, znokautuje brutalnie jest po prostu smieszne xD Polecam obejrzeć ostatnią walkę Gervonty z Santa Cruzem. Wygrał to przed czasem ale jak ta walka przebiegała ? Tam nie było wcale dominacji. Widać było sporą przepaść miedzy warunkami fizycznymi. W potencjalnej walce Gervonty z Garcia nie ma co sie oszukiwac, młody go leje.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 06-01-2021 15:01:40 
Czyli nie będzie do niego podbijał, a więc nie ma co liczyć na wspólną sweetfocie na Instagramie i miliony lajków:)
 Autor komentarza: puncher48
Data: 06-01-2021 15:05:58 
Tata nie pozwoli, aby junior popadł w rozwiązłość pięściarską, teraz to on jest towarem o którego mają się bić, a nie on biję się o atencje.
 Autor komentarza: Marduk
Data: 06-01-2021 17:31:07 
Co do Floyda i Davisa to ma rację. Powinien Floyd puścić Davisa na Lopeza, skoro Davis jest taki mocny niby to powinien sobie poradzić, ale Gervonta będzie go unikał, tak jak Floyd kiedyś Pacquiao.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.