RYAN GARCIA vs LUKE CAMPBELL: TYPY GWIAZD BOKSU

Wczoraj pisaliśmy o typie Wasyla Łomaczenki na dzisiejszą hitową walkę w wadze lekkiej - Ryan Garcia vs Luke Campbell. Dziś typ Ukraińca umieszczamy w gronie innych typów gwiazd - m.in. opinii mistrzów świata i legend sportu. Przypomnijmy, że transmitowana przez DAZN gala w Dallas odbędzie się w dogodnym dla europejskiego kibica czasie. Garcia i Campbell powinni wejść do ringu około północy czasu polskiego.

GARCIA DO CAMPBELLA: SKOSZTUJESZ MOICH CIOSÓW, BĘDZIESZ KRWAWIŁ >>>

Mikey Garcia: ''Kingry'' wygra przez nokaut w okolicach szóstej-siódmej rundy. Coś w tym stylu. Ryan zrani Campbella i go wykończy. Treningi z teamem Canelo robią swoje, ten chłopak zrobił duży postęp, jest teraz dobrze prowadzony. 

Devin Haney: myślę, że Ryan wygra stosunkowo łatwo. Znam Ryana od dłuższego czasu, a Campbell jest przesadnie chwalony za walkę z Łomaczenką. Luke nie wygrał z nikim mocnym. Mały w wadze lekkiej Łomaczenko ranił Campbella przez cały pojedynek.

Eddie Hearn: byłem bardzo zaskoczony tym, że team Garcii zdecydował się na walkę z Campbellem. Wiem, że niektórzy ludzie w grupie Golden Boy też byli zaskoczeni. Myślę, że próbowali się wyplątać z tej walki, ale zostali postawieni pod ścianą, a teraz zdają sobie sprawę, że zrobili błąd godząc się na ten pojedynek. Z drugiej strony muszą wierzyć Eddy'emu Reynoso, który jest bardzo mądrym gościem i nie godziłby się na konfrontację z Campbellem, gdyby nie wierzył w zwycięstwo.

Bernard Hopkins: Ryan Garcia imponuje opanowaniem w ringu i poza nim. W ciągu ostatnich dwóch-trzech lat zrobił też duży postęp. Nabrał doświadczenia i wyrachowania. Nie bije potwornie mocno, ale wie, jak i kiedy zadawać mocne ciosy. Teraz ma szansę na znokautowanie Campbella, to nie udało się jeszcze nikomu. Ryan jest gotowy na status supergwiazdy. Może się do niego zbliżyć w walce z Campbellem.

Teofimo Lopez: stawiam na Campbella, sparowałem z nim, to atleta światowej klasy i ma wszystko, by pokonać Garcię. Ale musi zapomnieć o porażkach i pokazać serce, nie dać się wciągnąć w grę Garcii. Nie może mu okazywać przesadnego szacunku.

Wasyl Łomaczenko: znam Ryana Garcię, uczestniczył w moich obozach przygotowawczych. Sparowałem z nim, a on teraz opowiada kłamstwa. Po sparingu pisał w mediach społecznościowych, że to była wojna. Chyba zapomniał, że nagrywam wszystkie swoje sparingi i gdyby zależałoby mi tylko na rozgłosie, opublikowałbym nagrania ze sparingów z Garcią. Ludzie zobaczyliby wtedy, jak wyglądała ta ''wojna'' (...) W walce Garcii z Luke'em Campbellem stawiam na Campbella (w sierpniu 2019 roku Łomaczenko pokonał Campbella na punkty - przyp.red.), jednak wiele zależy od tego, jak przeszedł koronawirusa. Jeżeli będzie gotowy w stu procentach, pokona Garcię. Ryan jest bardzo szybki i ''ostry'', zwłaszcza gdy bije lewym sierpowym. Ale ta broń nie zadziała w walce z takim zawodnikiem jak Luke. Wątpię w to. Luke wie, co robi w ringu.

Vergil Ortiz Jr: jestem pewien, że Ryan Garcia wygra. Będzie za szybki i za mocny w pięści dla Campbella. Znokautuje Brytyjczyka.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: CHAMP2209
Data: 02-01-2021 13:42:56 
Świetna walka się szykuje
 Autor komentarza: Minister1989
Data: 02-01-2021 16:31:32 
Typ Łomaczenki " najbardziej obiektywny "...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.