CHISORA: DO WALKI FURY vs JOSHUA NIE DOJDZIE W PRZYSZŁYM ROKU

Dereck Chisora (32-10, 23 KO) przegrał w październiku z Aleksandrem Usykiem, a teraz odpoczywa i czeka na ciekawe oferty (mówi się m.in. o możliwości walki Chisory z Hughie'em Furym). A co myśli charyzmatyczny, pochodzący z Zimbabwe Brytyjczyk o sytuacji w wadze ciężkiej? Oto kilka wypowiedzi nieprzewidywalnego Derecka.

PRZYJACIEL WILDERA GROZI TRENEROWI FURY'EGO: DOPADNIEMY WAS >>>

O walce Tyson Fury vs Anthony Joshua: do tej walki musi dojść na stadionie Wembley, wszyscy w Wielkiej Brytanii na to czekają. Joshua nie chce teraz za dużo gadać o Furym, bo nie wiadomo, czy do tej walki dojdzie. Na pewno nie dojdzie do niej w przyszłym roku, Fury jest zobowiązany do trzeciej walki z Wilderem.

O walce Tyson Fury vs Deontay Wilder III: trzeba skończyć z fałszywymi plotkami, Fury zmierzy się z Wilderem w przyszłym roku po raz trzeci. Tak nakazuje kontrakt, gadanie o innych rywalach dla Wildera to bzdury.

O walce Anthony Joshua vs Kubrat Pulew: to było bardzo dobre zwycięstwo, Joshua trafiał Pulewa bardzo mocnymi ciosami i świetnie boksował technicznie. Niesamowity występ. Pulew dostał tak mocno, że obrócił się plecami do AJ'a, nie widziałem jeszcze czegoś takiego.

O Aleksandrze Usyku: Usyk to świetny zawodnik, ale nie ma czym uderzyć. Nie bije mocno. Przyjąłem jego najmocniejsze ciosy bez zmrużenia oka. A teraz on jeszcze narzeka na mały ring i tak dalej. To płaczek. Jest natomiast w stanie pokonać zawodników w rodzaju Dilliana Whyte'a i Joe Joyce'a. 

O Tonym Bellew: on wróci do boksu, zobaczycie. Szykuje się do powrotu...

O swojej przyszłości: chcę walczyć w przyszłym roku cztery razy, szykujemy z Davidem Haye'em bardzo duże walki. Pierwszą pod koniec lutego. Przyszły rok będzie dla boksu wspaniały.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: OldShatterhand
Data: 30-12-2020 20:00:01 
Redakcjo proszę poprawić tego Fury'ego:
"O walce Anthony Joshua vs Kubrat Pulew: to było bardzo dobre zwycięstwo, Joshua trafiał Fury'ego bardzo mocnymi ciosami i świetnie boksował technicznie."

A co do samego artykułu. Skąd ta pewność Chisory o nakazie 3 walki Fury'ego z Wilderem? Widział ten kontrakt?
Coś w ogóle nowego w tej sprawie wiadomo?
 Autor komentarza: teanshin
Data: 30-12-2020 20:10:07 
"O walce Anthony Joshua vs Kubrat Pulew: to było bardzo dobre zwycięstwo, Joshua trafiał Fury'ego..."
Znowu ekipa orga na kacu;)

Najbardziej rozbawiła mnie informacja o powrocie Bellew.
Gość się zarzekał że po przegranej z Usukiem zawiesza rękawice, zaszyje się w domu i już nikt o nim nie usłyszy a częściej go widać na Sky niż Adama Smitha.
W UK wszyscy z niego mają bekę a komentarze pod filmikami to jego cytaty o bezpiecznym powrocie do rodziny i dzieci i że już nikt o nim nie usłyszy.hehehe
 Autor komentarza: puncher48
Data: 30-12-2020 23:06:52 
Tako rzecze wróżbita Dereck,koniec i kropka, kto nie usłucha ten sierota:)
 Autor komentarza: Sikso4
Data: 30-12-2020 23:08:02 
No jeśli tak twierdzi to chyba coś wie więcej i ta walka się odbędzie :)
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 31-12-2020 12:23:33 
Chisora większość kiepów zgasił na tej stronię :) teraz się zacznie nienawiść w jego kierunku :)
 Autor komentarza: Akwizytor41
Data: 31-12-2020 12:23:36 
Co ja co, ale Derek ostatnio dość dobrze gada. Chłop musiał się połapać już trochę w tym biznesie. Co do Usyka to po prostu trzeba poczekać na inne walki.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.