TRENER CAMPBELLA: GARCIA NIE JEST GOTOWY NA WALKĘ Z NAMI

Już w najbliższą sobotę, 2 stycznia na gali w Dallas czeka nas hitowy pojedynek w wadze lekkiej: starcie niezwykle popularnego 22-letniego Ryana Garcii (20-0, 17 KO) ze złotym medalistą olimpijskim, 33-letnim Luke'em Campbellem (20-3, 16 KO). Stawką starcia dwóch pokoleń jest status pretendenta WBC. Trener Campbella twierdzi na kilka dni przed walką, że jego podopieczny posiada kluczowe przewagi.

- Obóz przygotowawczy przebiega znakomicie, bez żadnych kontuzji. Luke bardzo dba o siebie i mimo 33 lat na karku jest młodym zawodnikiem. Tak wygląda w ringu. To świeży weteran. Ryan Garcia nokautuje ostatnio w dobrym stylu i trenuje z Eddym Reynoso, ale myślę, że walka z Luke'em przyszła dla Garcii zbyt wcześnie. To pojedynek, w którym trzeba będzie zachować koncentrację w każdej sekundzie. Luke to potrafi, ale nie wiem, czy Ryan jest gotowy mentalnie - powiedział Shane McGuigan.

Przypomnijmy, że w swojej ostatniej dotychczas walce Campbell przegrał na punkty z Wasylem Łomaczenką w sierpniu zeszłego roku w Londynie, a Garcia w swoim ostatnim występie błyskawicznie znokautował w lutym Francisco Fonsecę na gali w Anaheim.

Galę Campbell vs Garcia transmituje platforma DAZN, a kibice w Europie będą mogli zobaczyć walkę wieczoru o dogodnej porze. Garcia i Campbell pojawią się między linami o północy czasu polskiego. USA kontra Wielka Brytania, ogień kontra lód - oto przepis DAZN na wielkie wydarzenie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 28-12-2020 22:26:43 
Fantastyczna jest ta kategoria obecnie. Oby doszło do kolejnych walk między najlepszymi, zanim rozejdą się po innych kategoriach.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 28-12-2020 22:29:32 
Taka diamentowa kategoria, co jeden to ma więcej karatów.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.