WSZYSTKO O WALCE SZEREMETA-GOŁOWKIN: GDZIE, JAK I O KTÓREJ OBEJRZEĆ!

Wszystko co powinniście wiedzieć o dzisiejszej walce Kamila Szeremety (21-0, 5 KO) z legendą wagi średniej, Giennadijem Gołowkinem (40-1-1, 35 KO). Jak, gdzie i o której obejrzeć pojedynek - zapraszamy!

Gala z Hollywood do obejrzenia wyłącznie na platformie DAZN. Cena za miesiąc subskrypcji wynosi zaledwie 7,99 zł. Link do szybkiej i łatwej rejestracji zamieszczamy pod linkiem poniżej.

W stawce potyczki będzie należący do Kazacha tytuł mistrza świata wagi średniej federacji IBF. To historyczna walka, bo jeśli wygra, obroni skutecznie tytuł mistrzowski w wadze średniej po raz dwudziesty pierwszy i na zawsze zapisze się na kartach boksu zawodowego. Póki co dzierży pierwsze miejsce ex aequo z Bernardem Hopkinsem (po 20 udanych obron).

TU KUPISZ DOSTĘP DO DAZN NA WALKĘ SZEREMETA vs GOŁOWKIN ZA 7,99 MIESIĘCZNIE >>>

Na pewno nie będzie taryfy ulgowej, bo w kuluarach mówi się, że jeśli bombardier z Karagandy liczy na dopełnienie trylogii z Canelo, musi efektownie rozprawić się z Polakiem. - Ale my jesteśmy nastawieni na najlepszą wersję Gołowkina - mówi świadomy rangi tej walki pięściarz z Białegostoku, do niedawna mistrz Europy w tym limicie.

Transmisja rozpocznie się o godzinie 23:00. Walka Gołowkin vs Szeremeta odbędzie się pomiędzy 2:00 a 2:30, ale musicie być przygotowani już o 2:00! Wszystko z polskim komentarzem - po raz pierwszy na antenie DAZN. A pamiętajcie, że w sobotnią noc na DAZN transmisja z walki Saula Alvareza (53-1-2, 36 KO) z Callumem Smithem (27-0, 19 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: gerlach
Data: 18-12-2020 21:54:33 
A swoja droga to Polsat bedzie mial jeszcze jakies gale czy ich DAZN posprzatal?
 Autor komentarza: vysogota
Data: 18-12-2020 23:17:39 
KSW 40 zł za 1 galę, gromda 20 zł za 1 galę, dazn 8 zł, a już zobaczyliśmy Joshue, dzisiaj Gołovkin, jutro Canelo. Jak brakuje ciekawych walk na horyzoncie klik unsub. Myślę że pozamiata wszystkie polsaty i inne wynalazki.
 Autor komentarza: ChudyByk
Data: 18-12-2020 23:20:07 
Bokser.org ... namowiliście Mnie na Subskrybcje :D 8 PLN. To Uj nie pieniądź. A zobaczyć na spokojnie w HD Gienka i Kamila jak obskakuje baty, oby nie za szybkie i jutro Cynamona ... spoczko Opcja a Potem UnSub ...i tak w kołko 🙈
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.