WIDEO: SZEREMETA I GOŁOWKIN W LIMICIE, OBAJ ŚWIETNIE PRZYGOTOWANI

Przed nami walka życia Kamila Szeremety (21-0, 5 KO) i starcie z legendą wagi średniej, Giennadijem Gołowkinem (40-1-1, 35 KO). W stawce należący do Kazacha tytuł mistrza świata federacji IBF. Obaj bez problemu zmieścili się w górnym limicie.

Polski pretendent zanotował dokładnie 159 funtów, czyli 72,1 kilograma. Champion również bez problemu w limicie - 72,2 kg.

- Każdy ma szansę, nigdy nikogo nie lekceważę - powiedział po ważeniu Gołowkin.

- To niesamowite, że w końcu dojdzie do tej walki. Nie mogę się już doczekać. Mamy z trenerem opracowaną taktykę i będziemy chcieli się jej trzymać. Nie mam nic do stracenia, chcę pokazać najlepsza wersję siebie i zapisać się w historii polskiego boksu - stwierdził z kolei Kamil.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Champion20
Data: 17-12-2020 20:04:59 
nie ma co filmik ciekawy z wazenia
 Autor komentarza: teanshin
Data: 17-12-2020 20:24:24 
GGG postawił na siłkę jak widać, tak odciętego jeszcze go chyba nie widziałem, chyba że to przez ta opaleniznę i Californijskie słońce.
Widać że Kazach traktuje to na luzie i nie widzi absolutnie żadnego zagrożenia ze strony Polaka a nasz Kamil mam wrażenie że chyba zaczyna to do niego docierać i odczuwa ciśnienie. Trzeba unieść przeciwnika jak i ciężar całej otoczki tak dużego eventu.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 17-12-2020 22:17:53 
Kamil wysuszony na japie, ciekawe jak zniósł zbijanie. Swoja droga nawet jak uda mu sie ladnie przegrac (co jest mozlwie) to i tak kazdy powie, ze to Kazach jest past ;/ trudna sprawa. Zycze mu wygranej chociaz zadanie wydaje sie awykonalne. Tak czy owak lepiej chyba przegrac z GGG nawet przez KO niz dostac do jaja z takim np. Andrade. Jak Szeremeta sie cos tam postawi i urwie ze 2-3 rundy to na bank bedzie jeszcze mial jakis ciekawy payday
 Autor komentarza: holy
Data: 18-12-2020 08:05:44 
Gołowkin jakby szczuplejszy, co widać po twarzy.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.