ZMIANA PLANÓW - GORĄCY PROSPEKT RYWALEM KOWALIOWA

Zmiana planów Siergieja Kowaliowa (34-4-1, 29 KO). Przed nami klasyczne zestawienie byłego, uznanego mistrza, z prospektem i być może wschodzącą gwiazdą.

Wcześniej na rywala "Krushera" anonsowano Sullivana Barrerę (22-3, 14 KO). Panowie mieli spotkać się już osiem miesięcy temu, ale na przeszkodzie stanęła pandemia. Teraz Kubańczyk nie mógłby przylecieć do Rosji na walkę. Ale jego zmiennik wydaje się jeszcze mocniejszy, pomimo iż stoczył dotąd zaledwie sześć walk w gronie zawodowców.

Naprzeciw Kowaliowa stanie świetny Bektemir Melikuziew (6-0, 5 KO), srebrny medalista olimpijski (w wieku 20 lat!) z Rio. Dwunastorundowy pojedynek odbędzie się 30 stycznia w Moskwie w umownym limicie 81 kilogramów.

Przypomnijmy, że Kowaliow podpisując kontrakt na walkę z Canelo zabezpieczył się zapisem, że w razie porażki platforma DAZN zorganizuje mu potem dwie kolejne walki i za obie dostanie po 2,5 miliona dolarów. Oto pierwsza z nich.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Hugo
Data: 17-12-2020 09:48:59 
Świetna wiadomość. Barrerze nie starczyłoby krzepy, żeby znokautować Kowalowa. Za to Uzbek bije bardzo mocno, więc sądzę, że może zakończyć karierę nadkruszonego Krushera. W każdym razie 2 mistrzowskie walki w półciężkiej to już jest zapowiedź świetnej gali, a undercard zapewne też będzie bardzo bogaty, jak zwykle w Rosji.
 Autor komentarza: przemyto
Data: 17-12-2020 10:12:10 
Kowaliow może jeszcze zostać mistrzem. W boksie różnie bywa, ale jeśli przegra to faktycznie jego kariera może definitywnie się zakończyć.
 Autor komentarza: samqualis
Data: 17-12-2020 10:52:17 
Koval nie ma szans, przeciez orgowcy twierdza ze to stary rozbity pijaczyna
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.