GOŁOWKIN vs SZEREMETA: WYPOWIEDZI Z KONFERENCJI PRASOWEJ

Już w najbliższy piątek, 18 grudnia w Hollywood mistrz świata IBF wagi średniej Giennadij Gołowkin (40-1-1, 35 KO) zmierzy się z Kamilem Szeremetą (21-0, 5 KO). Oto wypowiedzi obu zawodników z dzisiejszej, krótkiej (zapewne z uwagi na pandemiczne obostrzenia) konferencji prasowej.

TRENER GIENNADIJA GOŁOWKINA WYMIENIA ATUTY KAMILA SZEREMETY >>>

Szeremeta: nie obchodzi mnie, co inni myślą o formie Gołowkina. My nastawialiśmy się na jego najlepszą wersję. Moja wygrana będzie jednym z największych tryumfów nie tylko w polskim boksie, ale w całym polskim sporcie. Tego właśnie chcę dokonać. Po to ciężko trenowałem, by zaszokować cały świat. Ale teraz nie chcę za dużo mówić, chcę przemówić swoim występem w ringu.

Gołowkin: chcę podziękować ekipie Szeremety za udział w tej walce. Jestem bardzo dumny z tego, że zbliżam się do rekordu obron tytułu w wadze średniej. Tylko jedno zwycięstwo mnie od tego dzieli. Osiągnęliśmy najwyższą formę pracując z Johnathonem Banksem podczas świetnego obozu. Zobaczycie w piątek najlepszą wersję Gołowkina. Wierzę, że będzie to ''big drama show'' (słynne określenie walk Gołowkina - przyp.red.).

Przypomnijmy, że piątkową walkę Gołowkin vs Szeremeta (z polskim komentarzem Jana Cioska i Alberta Sosnowskiego) i sobotnie starcie Canelo vs Smith będzie można zobaczyć wyłącznie na platformie DAZN - dostęp za 7,99 zł.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Waluk
Data: 16-12-2020 19:36:08 
Polski komentarz na DAZN. To ciekawe, poszli po rozum do glowy, ale przyznam, ze przyjemnie sluchalo mi sie amerykanskich komentatorow (akcent nie byl angielski, wiec zakladam, ze to USA)
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 16-12-2020 19:57:34 
To mi przypomina Hucka, który był o krok od pobicia rekordu obron w Cruiser, ale ktoś pokrzyżował mu plany :) Coś mi mówi, że Szeremeta zleje Gołowkina jak psa. Postawie u buka 5 zł na niego.
 Autor komentarza: Scross
Data: 16-12-2020 20:20:58 
7,99 to bardzo przystępna cena dla każdego fana boksu. Bardzo dobrze, że będzie polski komentarz, chociaż za pracą Sosnowskiego jako komentatora nie przepadam.
@Ramirez82
Oby tak było ale się na to nie nastawiam. Kamil to dobry bokser ale przy GGG jego szanse oceniam niestety nisko. Zastanawia mnie tak naprawdę na ile dobrym bokserem jest na tle GGG. Nie kupuję tych komentarzy, że Gołowkin jest słaby/stary/post-prime.
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 16-12-2020 20:21:44 
@Scross

nie no, żartuję sobie tylko.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 16-12-2020 21:00:51 
To jak, kto stawia że nasz Bombardier będzie królem hajlajtów po tej walce?
Z całym szacunkiem do włożonej pracy przez Polski team, ale walka nie wyjdzie poza 3 rundę.
 Autor komentarza: canislupuscampestris
Data: 16-12-2020 21:54:15 
@teanshin

Chyba, że zażyczy sobie tego sam Gołowkin. ;)
 Autor komentarza: Ygnac
Data: 17-12-2020 16:02:59 
Gdyby Szeremeta nie wziął tej walki, to zaraz któryś z orgowych niedorozwojów wrzuciłby oklepany tekst o "obsraniu zbroi".
A że wziął, choć szanse ma iluzoryczne? To też źle, bo się porywa z motyka na słońce.

Chłopak ryzykuje własnym zdrowiem, zdechlaki! Szacunek za to!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.