WASILEWSKI ODPOWIADA NA ZARZUTY BABILOŃSKIEGO: BZDURY!

Tomasz Babiloński w rozmowie z Arturem Gacem z Interii stwierdził, że ktoś z Polski przeszkodził w tym, aby w stawce pojedynku Lawrence'a Okoliego (14-0, 11 KO) z Nikodemem Jeżewskim (19-0-1, 9 KO) znalazł się tytuł mistrza świata WBO wagi junior ciężkiej. Stanowczo na te zarzuty odpowiedział Andrzej Wasilewski, szef grupy Knockout Promotions i promotor Krzysztofa Głowackiego, który pierwotnie miał skrzyżować rękawice z Brytyjczykiem. 

- Wielka szkoda, że ta walka nie jest o tytuł. A dlaczego, to już pytanie do ludzi, którzy w tym przeszkodzili. Wielka szkoda, bo jakby nie było, Nikodem też mógł boksować o MŚ zamiast o pas International. To tak zwana polska życzliwość. Z tego miejsca gratuluję tym, którzy za tym stali - powiedział Interii szef grupy Babilon Promotion.

Cały wywiad Artura Gaca (Interia.pl) z Tomaszem Babilońskim Babilońskim TUTAJ >>> 

Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Andrzej Wasilewski za pośrednictwem profilu na Twitterze przekonuje, że nie było żadnej złej krwi zarówno z jego strony, jak i z innych. 

- Bzdury. Byłem w kontakcie z Eddiem prawie cały czas. Nie było żadnej złej roboty z boku. Ani naszej jak TB mówi, ani nikogo innego. Mam całą korespondencję z Eddiem. Co do wzięcia walki - na dwoje babka wróżyła, było za, ale i przeciw. I szansa kolejna pewnie raczej będzie.

Swój głos zabrał również Grzegorz Proksa. Były mistrz Europy wagi średniej zna Istvana Kovacsa, niegdyś czempiona, a teraz jednego z najważniejszych działaczy federacji WBO. 

- Ja byłem w kontakcie z "KOKO" Kovacsem z WBO, który również stawał na głowie, żeby ta walka odbyła się o pas... Wiec teorie spiskowe raczej nad wyraz, bo przynajmniej ja nie mam żadnych info o tym, żeby ktoś mącił... - odpowiedział Proksa.

- Ja też go pytałem o pomoc bo Eddie mi napisał, że nie zaszkodzi... Osobiście prezydent podjął decyzję. Problem, że koło boksu jest za dużo ujadaczy, a za mało inwestorów. Efekt taki sam, jak tego jak ludzie stają się politykami, żeby zarobić. - pisze szef Knockout Promotions. 

- Istotniejsze jest, że ogłoszono, że to oficjalny eliminator. Trzeba przyznać, że WBO ostatnio jest bardziej restrykcyjne. Na przykład nie uznali nam Maciela na walkę o tytuł regionalny, a Ulricha pas o Inter-Continental. Pytaliśmy "Koko" przed Łodzią - dodał Wasilewski. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Callisto
Data: 12-12-2020 15:25:59 
Uderz w stol a nożyce się odezwa.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 12-12-2020 15:32:11 
Uderz w stół...
Mącił czy nie, ale każdy wie że to Okolie z Głowackim mają zawalczyć o pas a nie Głowacki vs Jeżewski. Jakie pieniądze zarobiłby Wasilewski na walce 2-óch Polaków a jakie na walce w UK gdzie Hearn dzieli gaże? Na szczęście dla Wasilewskiego taki scenariusz walki polsko-polskiej jest bardzo mało prawdopodobny.
 Autor komentarza: WielkiBokser
Data: 12-12-2020 16:14:46 
DOBRA BAJERA ALE NIE WIADOMO O CO CHODZI
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 12-12-2020 16:24:12 
Panowie pytanko mam. Wykupując DAZN mam możliwość np wybrać możliwość oglądania na telewizorze czy w grę wchodzi tylko komputer?
Jak to wygląda ogólnie. Pytam bo już czas najwyższy wykupić żeby się nie spóźnić i żeby nie było potem jakiś zongów niepotrzebnych.
 Autor komentarza: Waluk
Data: 12-12-2020 16:42:54 
Mozesz normalnie na TV to robic. Tylko jak masz smart TV. Nawet na konsoli playstation czy Xbox mozesz ogladac DAZN. Ja ogladam na TV, laptopie i telefonie
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 12-12-2020 16:55:32 
@Waluk

To jak wykupiłem właśnie na kompie, to mogę się wylogować i bez problemu na konsoli się zaloguje?
 Autor komentarza: Waluk
Data: 12-12-2020 17:10:41 
@ramirez82

Pewnie, ze tak. Nie wiem czy nie bedzie Cie blokowalo jakbys probowal na dwoch na raz (raczej na pewno nie da rady), ale tak to normalnie mozesz sobie latac pomiedzy urzadzeniami
 Autor komentarza: rocky86
Data: 12-12-2020 17:17:54 
Ramirez82
Możesz nawet być zalogowany na obu w tym samym momencie. Nie wiem jaka jest dopuszczalna liczba urządzeń jednocześnie zalogowanych, ale ja z dwóch jednocześnie oglądałem.
Kupiłeś dostęp, a nie dostęp z danego urządzenia.

Ja się głównie loguje z telefonu i przez Chromecast zrzucam obraz na TV.
 Autor komentarza: MrRoshi
Data: 12-12-2020 20:33:32 
Smieszny ten Babilonski troche...
 Autor komentarza: khorne
Data: 12-12-2020 20:52:29 
nawet gdyby to była prawda to promotor jest właśnie od tego by dbać o interesy swoich podopiecznych. Kasa w walce w UK nie jest równa kasie w walce w Polsce.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.