MARIUSZ WACH: W SOBOTĘ ZAMIERZAM POKRZYŻOWAĆ PLANY FURY'EGO

- On chce dobić się do walk mistrzowskich, a ja postaram się pokrzyżować jego plany - mówił dziś na konferencji prasowej Mariusz Wach (36-6, 19 KO). Już w sobotę bardzo ważna dla jego kariery potyczka z Hughie Furym (24-3, 14 KO).

- Ciężko pracowałem i kibice zobaczą różnicę. Wiemy wszyscy, że Mariusz to twardy facet, ale on nie mierzył się jeszcze z takim zawodnikiem jak ja. Mogę go wyboksować, mogę znokautować, ale tak naprawdę na koniec najważniejsze jest to, żebym wygrał. Celem nadrzędnym jest zwycięstwo, choć chciałbym dać przy okazji dobre widowisko. Wierzę, że należę do elity wagi ciężkiej - mówił Anglik, w przeszłości mistrz świata juniorów.

Ponad czterdziestu rywali mówiło to samo, że może mnie znokautować. Dziś Hughie jest bardzo energiczny, mam tylko nadzieję, że się nie wystrzela i w sobotę pozostanie równie energiczny. Zbudowałem jedną z lepszych dyspozycji w mojej dotychczasowej karierze i w sobotę powalczę o zwycięstwo. Dla nas obu to bardzo ważny pojedynek. Fury jest sporo młodszy i on nadal chce przebić się do walk o mistrzostwo świata. A ja postaram się pokrzyżować jego plany. Jeśli wygram, przybliżę się do jeszcze większych walk - ripostował podopieczny Piotra Wilczewskiego.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 10-12-2020 20:41:24 
Ileż to razy Mariusz obiecywał? Na face off nawet powiedział że jest najlepiej przygotowany w karierze, żenada takie głupoty opowiadać publicznie. Najgorzej uwiera to że ta walka na prawdę jest do wygrania, a po walce znów będzie że uciekał, że był nie wygodny, no i że nie wie co się stało że boksował tylko jedna ręką. Ehh szkoda gadać...
 Autor komentarza: Musi
Data: 10-12-2020 22:34:33 
Hearn,z podziwem patrzyl na szczeke Wacha po przy face of face)))
 Autor komentarza: slovik
Data: 11-12-2020 07:29:24 
Hughie jest do zrobienia. To taka puszka groszku bez charyzmy ringowej.
 Autor komentarza: babyfat
Data: 11-12-2020 10:22:10 
slovik
groszku ... XD
 Autor komentarza: Medalik23
Data: 11-12-2020 13:08:55 
Mariusz dobij mu bo to cieniaz slizga sie na nazwisku
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.