FURY: SOBOTNIA WALKA Z WACHEM BĘDZIE TRUDNA, ALE ZWYCIĘSKA

- Należę do światowej elity - przekonuje Hughie Fury (24-3, 14 KO), młodszy kuzyn Tysona i były pretendent do pasa WBO wagi ciężkiej, który w sobotni wieczór skrzyżuje rękawice z Mariuszem Wachem (36-6, 19 KO).

- Wach to twardy facet, który atakował mistrzostwo świata i był w ringu prawie z każdym, ale mam robotę do wykonania. Jestem gotowy i chcę pokazać w tym pojedynku na co naprawdę mnie stać. Wach wniesie do ringu siłę oraz warunki fizyczne, z takim zawodnikiem jak on nie można sobie pozwolić na najmniejszy błąd. Ale ja chciałem takich walk i takich przeciwników. Widziałem kilka jego startów, dokładnie go przeanalizowaliśmy i spodziewam się trudnej, choć zwycięskiej walki - kontynuował były mistrz świata juniorów w boksie olimpijskim.

- Mam ogromne doświadczenie i należę do światowej czołówki wagi ciężkiej. Spodziewam się wkrótce wyważyć drzwi do drugiej mistrzowskiej walki. A żeby spełnić swoje marzenia praktycznie zamieszkałem na sali treningowej. Popracowałem ostatnio nad pewnymi nowymi aspektami swojego rzemiosła, doskonaląc pewne elementy w swoim boksie. Na najwyższym poziomie chodzi o zachowanie cierpliwości i branie walk, które ci dają. Jeśli naprawdę wierzysz, że jesteś najlepszy, to bierzesz walki z każdym. A ja wierzę, że wkrótce będę najlepszy - dodał Fury.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 07-12-2020 16:19:34 
"- Należę do światowej elity - przekonuje Hughie Fury " HEHEHE
Ale że do jakiej elity? Na pewno nie bokserskiej. Zwykły średniak bez ciosu i jaj. Wach gdyby chciał to by go wymłócił, ale Wach chce tylko być w ringu i zarabiać a nie wygrywać.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 07-12-2020 16:25:46 
Hjułi chyba podaje się za własnego kuzyna, wtedy jak najbardziej, elita :)
Trzy duże walki i trzy przejebane, tak więc młody żadna z Ciebie czołówka, a tym bardziej elita.
 Autor komentarza: Minister1989
Data: 07-12-2020 20:24:42 
Tak to już jest jak ktoś cierpi na megalomanie :)
 Autor komentarza: marcinm
Data: 07-12-2020 23:39:15 
chcialbym tego lamusa zobaczyc z chisora :D ten by go poganial po ringu :D z naszym wachem niestety wygra, na zyczenie tego drugiego rzecz jasna
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.