KRZYSZTOF GŁOWACKI: SPISKU NIE MA, NIGDY TAK ŹLE SIĘ NIE CZUŁEM

- Pozytywny wynik testu na obecność COVID-19 był dla mnie sportową tragedią - zaczyna swój wpis Krzysztof Głowacki (31-2, 19 KO), któremu sprzed nosa uciekła walka o mistrzostwo świata z Lawrencem Okolie (14-0, 11 KO) o pas WBO wagi junior ciężkiej.

- Intensywne przygotowania, godziny treningów, mnóstwo wyrzeczeń zostało zaprzepaszczone. Test był powtórzony w laboratorium, była to tylko formalność, ponieważ nigdy nie czułem się tak źle jak teraz. Wcześniej miałem wątpliwości, czy wirus istnieje, a nawet jeśli, to jestem młodym zdrowym mężczyzną i na pewno przejdę go bezobjawowo, nic bardziej mylnego. Totalny brak mocy, duszność, ból głowy, który nie mija, do tego zupełnie nie mam węchu. Moja Ania także ma pozytywny wynik i podobnie jak ja przechodzi wirusa ciężko, a prowadzi aktywny i zdrowy tryb życia. Uważajcie na siebie, czy wierzycie, czy też nie - bądźcie ostrożni. Nie ma żadnego spisku, to nie są żarty. Uwierzcie, takiej walki nie odwołuje się bez ogromnego powodu - dodał były dwukrotny mistrz świata w limicie 90,7 kilograma.

Przypomnijmy, że pięściarz z Wałcza miał za sześć dni po raz trzeci atakować tron World Boxing Organization na gali Joshua vs Pulew.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: PawelToronto
Data: 06-12-2020 18:39:28 
Zapomnial juz jak i wielu ludzi ,jak sie przechodzi grype ?
 Autor komentarza: teanshin
Data: 06-12-2020 19:20:37 
Ja kiedyś miałem angine która skończyła się zapaleniem ucha środkowego. Tak mnie sponiewierało że myślałem że już z tego nie wyjdę, nigdy ciężko nie przechodziłem gryp itp, ale wtedy obeszło się ze mną wyjątkowo brutalnie. Gdyby to było dzisiaj to na bank podejrzewałbym coronę.
 Autor komentarza: slovik
Data: 06-12-2020 19:20:57 
A jak Cieślak pojedzie i zdobędzie pas (tak, wiadomo - zaledwie z 10 % szans na to) to Głowacki by tego nie przeżył psychicznie.
 Autor komentarza: WielkiBokser
Data: 06-12-2020 19:36:20 
Vasyl pewnie węszy spisek
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 06-12-2020 21:00:15 
PawelTorono, nie wiem czy zapomniał, nie wiem czy przechodził ale wiem ze węchu przy grypie się nie traci no chyba ze przy specjalnej, twojej grypie.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 06-12-2020 21:04:29 
No tak, ale dalej są tacy co do grypy porównują... towarzystwo płaskiej ziemi.
 Autor komentarza: BOXER
Data: 06-12-2020 21:05:43 
Jakieś 10 lat temu przechodziłem grypę to przez 7 dni nie wiedziałem jak się nazywam.
Leżenie w łóżku,zero siły,apetytu,kapeć w gębie,otępienie.
Do tego ból głowy jakby ktoś walił mi młotem w łeb że spać nie mogłem .
Koronawirus to też przeziębienie więc wszyscy go przechodziliśmy . Zauważyłem że na grype ludzie przestali umierać a umierają tylko na covid .
 Autor komentarza: PawelToronto
Data: 06-12-2020 23:23:57 
Do dwoch madrali powyzej
A co wywoluje grype? Czy czsem nie korona-wirusy ? Jeden z nich nazwano covid19 ; niech "poszukiwacz-wyksztalciuch" sam poszuka plaskiej Ziemi. Jak sie panu mosci Grzywa nos przy katarze[ jeden z mozliwych objawow grypy] zapcha ,to bedziesz wasc czul cokolwiek , nawet jesli wlasnej grzywy nie myles przez miesiac?
 Autor komentarza: Waluk
Data: 06-12-2020 23:34:54 
Widze, ze temat chorob :-)

Tez 3 lata temu mialem angine ropna to przez 6 dni ledwo zylem. Covid to po prostu nowa grypa. Jakby byla taka zarazliwa to po jednym marszu niepodleglosci by cala Warszawa byla na kwarantannie. Ale ludzi z niskim IQ zawsze latwo oszukac i wystraszyc.
 Autor komentarza: Ygnac
Data: 07-12-2020 00:34:04 
Poszukiwacz - takich jak ty zwiemy kowidiotami.
 Autor komentarza: Ygnac
Data: 07-12-2020 02:24:16 
Tak przy okazji: liczba chorych na grypę zmalała o 98%.
Kto ma jeszcze resztki mózgu, ten chwyta o co chodzi.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 07-12-2020 08:22:57 
Płaskoziemcy są tak odporni na wiedzę, że loty w kosmos, lądowanie na księżycu, międzynarodowa baza kosmiczna, zdjęcia z kosmosu- nic ich nie przekona - dla nich ziemia i tak jest płaska. Idiotów nie przekona to, że 400 -500 zgonów dziennie w skali takiego kraju jak Polska to nie zwykła grypa. Główka powiedział, że sam nie wierzył a teraz? Nawet jakby grypa zniknęła ze statystyk w 100% to jeden płaskoziemca z drugim to sobie jakoś wytłumaczą te pół tysiąca zgonów dziennie - pewnie statyści. "Wykształciuchy"? Ktoś wykształcony uczy się przede wszystkim jednego - nie ważny jest dyplom tylko pokora. Idioci pokory nie mają więc zyskują pewność w każdej dziedzinie życia - tacy "fachowcy" od wszystkiego, wszędzie wcisną "wytłumaczenie".
 Autor komentarza: COVID19
Data: 07-12-2020 10:41:28 
poszukiwacz

Nie lubię cię bo straszny z ciebie chuj ale w tej kwestii masz racje.
 Autor komentarza: werus
Data: 07-12-2020 12:52:47 
Po niektórych komentarzach widać, że największym wirusem ludzkości jest głupota.
 Autor komentarza: Chinook
Data: 07-12-2020 14:45:45 
Ok, leciał na testy (wątpliwej jakości) i nic mu nie było, był zdrów. Po teście nagle zachorował... tylko na jedynie słuszną chorobę covid.
COW-ID-19 - niedługo wszyscy będą wyszczepieni jak bydełko.
Największy specjalista w medycynie i dziedzinie wirusologii B.Gates obwieszcza swoje fachowe opinie, do których stosują się wszyscy włącznie z rządami. Nikt nie słucha lekarzy, doktorów ( oczywiście tych nie opłaconych przez media ) tylko mr Gatsa.
Człowiek, który od wielu lat powtarza, że ludzi na ziemi jest za dużo i potrzeba jest depopulacji, podając metodę na tą depopulację, czyli poprzez szczepionki, a pół rządów świata zakupuje szczepionki made in gates i jego firmy słupy .. min faworyt ministra zdrowia i premiera ...
Chyba czas się obudzić jako naród zakończyć władanie nami od 30 la przez towarzystwo magdalenkowe służące wszystkim w koło tylko nie Polakom.
Pozwalają sobie na tak wiele i pozwolą na więcej bo My naród na to pozwalamy.
 Autor komentarza: PawelToronto
Data: 07-12-2020 23:07:35 
ad. poszukiwacz oraz Ygnac
Skad ty wyksztalciuchu masz te statystyki he? Oczywista oczywistosc ,ze z telewizorni. Idiota to ty! Brawo Ygnac , chcialbym sie z Toba spotkac w realu. Szanuje ludzi inteligentnych. Glupich nie sieja ,sami sie rodza. Wiesz gdzie mnie szukac.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 08-12-2020 08:02:35 
PawelToronto
oczywiście wiem, że jesteś przekonany, że to Ty jesteś u źródła prawdziwej informacji a cała reszta takich jak ja jest karmiona papką. Pytanie jak rozpoznajesz czy dane źródło zawiera "prawdziwe" informacje? Zapewne kryterium doboru jest to, czy pasuje do twoich wcześniej ukutych teorii. Jeśli nie pasuje jest kłamstwem z telewizji. Mechanizm rozumowania podobny jak u trampka, który przegrywając wybory zaczął negować ich uczciwość. Oczywiście jakby zdobył reelekcję to by siedział cicho. Autentycznie przykro mi było Cię kiedyś zjechać, bo wychodzę z założenia, że na początku szacunek się należy każdemu. Tym bardziej szanuję twoje osiągnięcia sportowe. Jednakże głupotę należy nazywać po imieniu, punktować jeśli dotyczy ważnych rzeczy. Jakbyś ograniczył się do boksu...
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 08-12-2020 09:18:41 
PawelToronto
Nawet przy tym poście wyszedłeś z założenia (oczywiście jak zwykle z dupy wziętego), że Główka nie pamięta podobnie do wielu ludzi jak ciężko się przechodzi grypę, więc na pewno się myli. Nawet tutaj odmawiasz komuś prawdziwości informacji - wziętych z osobistych przeżyć, doświadczeń. Gość przeżył/przeżywa to na własnej skórze to podważasz jego doświadczenia - co? Tak samo nie wierzył, a się przekonał - nie pasuje Ci to? Nie pasuje do twojej z góry ułożonej teorii? Główka wziął te przeżycia ze znienawidzonej przez Ciebie telewizji? Tak się naoglądał propagandy i papki, że siła sugestii zrobiła resztę? Tak się zasugerował propagandą, że stał się covidowym hipochondrykiem? Tak pytam, bo chcę uprzedzić twoje z dupy wzięte wytłumaczenia. Przecież zawsze, niezawodnie na wszystko znajdziesz wytłumaczenie - choćby idiotyczne, najbardziej absurdalne - ważne by pasowało do teorii spiskowej. Ważne żeby broniło twojej teorii - czyli Główka pieprzy głupoty, to Ci pasuje.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.