OJCIEC DANNY'EGO GARCII ZAPOWIADA OFENSYWNĄ TAKTYKĘ

Mistrz świata IBF i WBC wagi półśredniej, Errol Spence Jr (26-0, 21 KO) zmierzy się dziś w nocy polskiego czasu z byłym czempionem Dannym Garcią (36-2, 21 KO) na AT&T Stadium w Arlington. Faworytem jest obrońca tytułów, ale ojciec Garcii, charyzmatyczny Angel Garcia zapowiada ofensywną taktykę i wiekopomne zwycięstwo.

DANNY GARCIA: NIE CZUJĘ SIĘ DOBRZE, KIEDY JESTEM FAWORYTEM >>>

- Będziemy dyktować warunki tej walki. Danny będzie ''siedział'' na Errolu. Nie zrobimy tego, co zrobił Mikey Garcia, który uciekał przez cały pojedynek i cieszył się, że walka się skończyła. Wziął czek i nie podjął rywalizacji. My będziemy natomiast celebrować zwycięstwo na środku stadionu - powiedział ojciec Garcii.

Przypomnijmy, że od czasu porażki na punkty z Shawnem Porterem we wrześniu zeszłego roku Danny Garcia walczył dwukrotnie i dwukrotnie wygrał: najpierw znokautował w kwietniu 2019 roku Adriana Granadosa, a dziewięć miesięcy później wygrał na punkty z Iwanem Redkaczem. Spence Jr wraca natomiast po ponad rocznej przerwie spowodowanej wypadkiem samochodowym i jego forma jest w pewnym sensie niewiadomą.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.