POLSAT BOXING NIGHT: MICHAŁ CIEŚLAK O SOBOTNIEJ WALCE Z MABIKĄ

Dziesięć miesięcy po bardzo dobrej, choć nieznacznie przegranej walce o mistrzostwo świata, w najbliższą sobotę na ring wraca Michał Cieślak (19-1, 13 KO). Podczas gali Polsat Boxing Night jego rywalem będzie twardy Taylor Mabika (19-6-2, 10 KO), którego przed czasem nie potrafili skończyć Masternak, Włodarczyk, Głowacki ani Goulamirian. Czy Michał dokona tego, co nie udało się innym mocarzom kategorii cruiser? O tej walce, przygotowaniach i wielu innych sprawach porozmawialiśmy z Cieślakiem wczoraj. Zapraszamy!

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Hugo
Data: 30-11-2020 18:44:19 
Cieślak wyluzowany i najsympatyczniejszy w karierze. Oby mu dobrze wyszło z nowymi promotorami, bo na dziś chyba jest najbardziej perspektywicznym polskim bokserem.
 Autor komentarza: Furmi
Data: 30-11-2020 20:09:50 
Te 10 miesięcy mu się na pewno przydało. To pracuś i lekka przerwa, w jego wieku, nie jest niczym złym, wręcz pożądanym po takiej wojnie z Makabu.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 30-11-2020 21:28:21 
W sumie solidny rywal jak na przetarcie i Koronawirusa w tle dla naszego towaru eksportowego, jakim bez wątpienia jest Cieślak, liczę, że po Mabice będą już wyłącznie grube nazwiska, a zarazem poważne trofea do zdobycia.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.