ALEXAS KUBICKA MISTRZYNIĄ EUROPY JUNIOREK! ROZKOSZEK ZE SREBREM

No i mamy złoto! Podczas trwających w czarnogórskiej Budwie Młodzieżowych Mistrzostw Europy Alexas Kubicka (51 kg) zdobyła przed kilkunastoma minutami złoty medal. Podczas dzisiejszych zmagań Kubicka pokonała na punkty Rosjankę Anastazję Kirienko. Wicemistrzynią Europy została za to Izabela Rozkoszek (57 kg). 

Podopieczna szkoleniowców Tomasza Dylaka i Adama Spiechy rozbiła (RSC) we wtorek już w pierwszej rundzie Hiszpankę Zuleimę Gonzalez Mederos. W półfinale wypunktowała Estonkę Dianę Gorisnaja.

Z kolei przed kilkoma minutami Rozkoszek przegrała na punkty z Bojaną Gojković. - Srebro po kolejnej walce, bardzo dobry finał. Drugą i trzecią rundę zapisałbym dla Polki. Bardzo dobra postawa Polki! Takie przegrane to nie wstyd, szczególnie wiedząc, że ściany pomagają - skomentował na Twitterze występ Rozkoszek trener Piotr Jankowski, który na bieżąco śledzi poczynania polskich zawodniczek na tym turnieju.

To nie koniec emocji! O kolejne złoto dla naszego kraju powalczy dziś jeszcze Daria Parada (75 kg). Polka skrzyżuje rękawice z Rosjanką Margaritą Zuevą. Jej pojedynek odbędzie się o godzinie 18.45.  

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.