WRZESIŃSKI GÓRĄ W SZYDŁOWCU

Starcie Damian Wrzesińki (21-1-2, 6 KO) - Luis Angel Viedas (26-10-1, 9 KO) zakmnęło kartę walk gali w Szydłowcu. Polak do wiwatu rozbił Meksykanina.

Damian Wrzesiński przez 10 rund nie dał sobie poważnie zagrozić ani razu. Jedynym zagrożeniem ze strony Viedasa były chaotyczne pojedyńcze ataki, z których żaden nie przyniósł rezultatu. Nie oznacza to natomiast, że Meksykanin był workiem do bicia. Cały czas próbował swojej szansy, a także starał się pracować w obronie co patrząc na niektórych rywali Polaków na polskich galach należy uznać za plus. Poznanianin z kolei dużo pracował lewym prostym, składał lekkie, ale bardzo szybkie kombinacje, a także dużo korzystał ze swojego atutu, czyli dobrego balansu ciała.

Na minus należy zaliczyć kilka uderzeń poniżej pasa ze strony mistrza Polski, ale jak słusznie zauważył komentujący starcie Kacper Bartosiak:

- To nie powinno mieć miejsca, ale uważam, że Meksykanin sporo dodaje tu od siebie.

Tak czy inaczej, Damian Wrzesińki o kroczek zbliżył się do swojego celu, jakim jest mistrzostwo Europy wygrywając ten pojedynek stosunkiem punktowym 100-90, 100-90, 99-91.

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: slovik
Data: 21-11-2020 23:28:05 
Ogląda ktoś walkę Najmana z Don Kasjo? To tak z przymrużeniem oka, freak fight.
 Autor komentarza: gerlach
Data: 21-11-2020 23:33:21 
Nie.
 Autor komentarza: gerlach
Data: 21-11-2020 23:33:53 
Rywal za slaby na Wrzesinskiego mimo wszystko
 Autor komentarza: Hugo
Data: 22-11-2020 08:53:14 
Przeciętny występ przeciętnego boksera w pojedynku ze słabiutkim rywalem. Po co było ściągać takiego frajera aż z Meksyku? W ogóle gala bardzo kiepska. Jeżeli Wrzesiński to aktualny lider Tymexu, to szkoda sobie tą grupą zawracać głowę. Maciec z trudem pokonał czeskiego bumobija, a Kapczyński i Gibadło nie robią postępów i nie widzę przyszłości dla tej całej trójki. Pozostaje Parzęczewski, ale trudno powiedzieć, czy, jak i kiedy pozbiera się po nokaucie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.