UDANY POWRÓT ZE SPORTOWEJ EMERYTURY BYŁEGO MISTRZA

Po ponad sześcioletniej przerwie udanie na ring powrócił Tavoris Cloud (25-3, 20 KO), były mistrz świata wagi półciężkiej z czterema udanymi obronami pasa IBF.

Po trzech kolejnych porażkach - z Hopkinsem, Stevensonem i Beterbijewem, zmusiły Amerykanina do podjęcia decyzji o zawieszeniu rękawic na kołku. Ciągnie jednak wilka do lasu i w wieku 38 lat "Grzmot" znów zameldował się między linami.

Na początek spokojnie - naprzeciw byłego championa stanął słabiutki Ryan Soft (4-12-1, 1 KO). Cloud rozprawił się z rywalem w połowie trzeciej rundy. Na początku przyszłego roku ma już być ktoś poważniejszy...