DEMETRIUS ANDRADE NIE ZAWALCZY 27 LISTOPADA W HOLLYWOOD

Za sześć dni, 27 listopada na gali Jacobs vs Rosado w Hollywood mistrz świata WBO wagi średniej Demetrius Andrade (29-0, 18 KO) miał walczyć z Dustym Hernandezem-Harrisonem (34-0-1, 20 KO), ale ten najpierw wycofał się z walki, potem do rozpiski wrócił, a wczoraj ostatecznie z niej wypadł. Jako powód podano zakażenie koronawirusem. Tym samym Andrade w piątek nie zawalczy.

Walka Andrade vs Harrison miała się odbyć bez tytułu mistrzowskiego w stawce. ''Boo Boo'' planuje wycieczkę do wagi super średniej, ale nie jest to jeszcze pewne. W tym roku miał stoczyć dwie walki, tymczasem wygląda na to, że zobaczymy go w ringu dopiero w przyszłym roku.

Od czasu zwycięstwa nad Maciejem Sulęckim w czerwcu zeszłego roku Andrade stoczył jedną walkę. W styczniu pokonał przez czasem Luke'a Keelera i wydawało się, że w kolejnym pojedynku zmierzy się z kimś mocniejszym, ale pandemia koronawirusa pokrzyżowała te plany. 

Amerykanin ma 32 lata i musi zacząć walczyć ze ścisłą czołówką, jeżeli chce w pełni zrealizować swój potencjał. Problem w tym, że z powodu bokserskiej polityki kariera Andrade'a nie jest do końca satysfakcjonująca, oczywiście biorąc pod uwagę jego klasę.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.