KOWALIOW WRÓCI PRAWDOPODOBNIE STYCZNIOWĄ WALKĄ Z BARRERĄ

Siergiej Kowaliow (34-4-1, 29 KO) pauzuje od roku, czyli od czasu nokautu z rąk sławnego Canelo. W międzyczasie Rosjanin miał sporo problemów pozaringowych, ale poukładał swoje sprawy i szykuje się do powrotu i ciekawej walki.

Były trzykrotny mistrz świata wagi półciężkiej miał pod koniec kwietnia spotkać się z Sullivanem Barrerą (22-3, 14 KO) w umownym limicie 180 funtów, czyli 81,6 kilograma. Plany te najpierw storpedowała pandemia koronawirusa, a potem sądowe spory "Krushera". Niedawno został on skazany na trzy lata więzienia w zawieszeniu za udział w bójce i obrazę kobiety. Ale wróćmy do boksu...

Kowaliow podpisując kontrakt na walkę z Canelo zabezpieczył się zapisem, że w razie porażki platforma DAZN zorganizuje mu potem dwie kolejne walki i za obie dostanie po 2,5 miliona dolarów. Odkładane starcie z Barrerą ma być pierwszą z nich. Nie ma jeszcze przysłowiowej pieczątki, ale na ten moment wydaje się, że pojedynek Rosjanina z Kubańczykiem odbędzie się 30 stycznia, oczywiście na jednej z gal DAZN.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Hugo
Data: 21-11-2020 08:27:43 
"Niedawno został on skazany na trzy lata więzienia w zawieszeniu za udział w bójce i obrazę kobiety."

Rozumiem, że to była bójka z tą kobietą i jej psem, bo o żadnej innej z udziałem Krushera nie słyszałem.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 21-11-2020 10:44:20 
Stawiam na Kowaliowa. Kubano potrafi walczyć świetnie, ale nie wiem czy półtora roku przerwy, to nie będzie zbyt długo dla niego w tym wieku. Kowaliow też nie jest młodzieniaszkiem, miał ostatnio dwie trudne walki, ale walczył z mocno bijącymi zawodnikami. Gdyby Barrera miał jakąś walkę w połowie 2020 to byłbym bardziej go pewien. Tu nie jestem. Dobra kasa przed końcem kariery i chęc odzyskania jakiegoś pasa, może być jakimś motywatorem dla Rosjanina. Jeśli przejdzie Barrerę, myślę że walka z Bivolem jest sensowna, tym bardziej że Bivol walczy na DAZN
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 21-11-2020 12:03:42 
Barerra solidny ale to nie ta liga co Kowaliov, walka do jednej bramki.
 Autor komentarza: Akwizytor41
Data: 21-11-2020 15:27:55 
Kovala w ringu zawsze chętnie obejrzę. Jednak uważam, że nie jest na najwyższym poziomie. Bardzo podoba mi się jego styl, ale przy dużej intensywności walki, wysokim tempie po prostu kończą mu się baterie. Nie bez powodu to ostatnie rundy są nazywane mistrzowskimi. Poza tym wydaję mi się być po prostu głupi. Po porażkach z Wardem wyraźnie pokazał swoje prawdziwe oblicze. Jeśli Barera będzie porządnie przygotowany to da Kovalowi trudno walkę. Jeśli go Koavaliov nie ubije w pierwszej połowie walki to w końcówce może go nawet Barera powalić bo jak pisałem Kovalowi po prostu kończy się prąd.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.