CO, GDZIE I O KTÓREJ OGLĄDAĆ? ŚCIĄGAWKA KIBICA (21 LISTOPADA)

To będzie długa i bardzo atrakcyjna noc z boksem. Co, gdzie i o której oglądać? Oto nasza ściągawka kibica!

Maraton zaczynamy od polskich imprez. O 19:15 włączcie TVP Sport, gdzie obejrzycie galę Tymex Boxing Night 14. W rolach głównych Wrzesiński, Maciec, Gibadło...

Już wcześniej - bo od 18:00 na Polsacie Sport Fight, a potem od 20:00 na Polsacie Sport, obejrzycie premierową galę grupy Queensberry Polska. Walki Augustynik vs Sęk, rewanż Jackiewicz vs Grafka plus kilku bardzo ciekawych debiutantów, którzy wkrótce mogą cieszyć się już dużym zainteresowaniem.

Od około 23:00 wracamy na TVP Sport. Tam gala z Londynu z walką wieczoru Benn vs Formella, ponadto ciekawi "ciężcy" w akcji - Fabio Wardley oraz Alen Babić.

Gdy wybije 1:00 w nocy, Wy pozostaniecie na TVP Sport, by obejrzeć galę z cyklu PBC w Los Angeles (Fortuna vs Torres).

A na deser i "dobicie" wracacie na Polsat Sport. Tam od 4:00 obejrzycie galę UFC 255. Tak więc do wyboru, do koloru. Dobrej zabawy!

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Hugo
Data: 21-11-2020 08:30:31 
W Boxrecu gala Queensberry nie figuruje. A przecież mówiło się (konkretnie chyba mówił pan Krawczyński), że samo nazwisko Warren gwarantuje, iż gale Queensberry będą zauważane przez Boxrec. Jak widać, Leszek Jankowiak i spółka mają w dupie Krawczyńskiego i Warrena i dobitnie pokazują, kto rządzi w polskim boksie zawodowym.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 21-11-2020 09:43:20 
Sędzia powinien do boxreca wpisywać wszystkie zawodowe walki.
W końcu to sędzia ktoś poza interesami, układami itd.
Jeżeli tego nie robi to coś jest nie tak.
 Autor komentarza: Waluk
Data: 21-11-2020 10:04:20 
MAcie moze link do streama FAME MMA? Postawilem troche hajsu na walke Najmana, bo latwy hajs jest do zgarniecia, ale nie bede placil PPV za reszte tego cyrku.
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryjja
Data: 21-11-2020 12:55:19 
Up
Laywy hajs:)to znaczy co Twoim zadaniem? Najman znow wpierdol dostanie
 Autor komentarza: leon84
Data: 21-11-2020 15:11:11 
W ostatnim czasie polskie gale są bardzo późno dodawane do BoxRecu.Niektóre nawet kilka godzin przed,a niektóre nawet dzień po gali(Jak gala z walką Parzeczewski vs Chusanov) i zastanawia mnie czym to jest spowodowane.
 Autor komentarza: Waluk
Data: 21-11-2020 17:36:27 
@ojciecZradioMaryjja

Jasne, ze Najman dostanie w pizde. Kurs byl nawet ladny, wiec zawsze pare groszy bedzie

To macie moze gdzies streama?
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryjja
Data: 21-11-2020 17:58:00 
leon84
To juz wiele razy bylo omawiane przez Borka w etoto np, ale wydaje sie ojcu ze naczelny orga :)powinien tu zabrac glos gdyz opowiedzial sie po jednej ze stron konfliktu i bardzo ciekawi ojca co ma na ten temat do powiedzenia . Wskrucie chodzi o to ze wasyl ktory oficjalnie noe ma z tym niby nic wspolnego:) chce zeby wszystkie gale byly sedziowane i sankcjonowane przez nowo powolana Polska unie boksu , jankowiak jest edytorem boxreca i wpisuje se kiedy i co che :) ogolnie Pan Lukasz powinnien soe odniesc do tego gdyz wszedl w szeregi tej PUB wiecmoze odpowie nam czemu sa wpisywane tylko pewne gale .Wpisz sobie w google Borek nie dam sie szantazowwc i wyskoczy ci tam artykul co wszystko ci wyjasni ;)poZDRO
 Autor komentarza: leon84
Data: 21-11-2020 22:54:23 
@OjciecZradioMaryja
Co nie co czytałem o tym dziwnym konflikcie.Dziwi mnie,że nawet te sankcjonowane gale przez Jankowiaka są tak późno dodawane.Zanim się ten cały syf zaczął były zamieszczane z tygodniowymi wyprzedzaniami,a teraz to nawet nie wiadomo.która gala zostanie uwzgędniona,a która nie.Dla zawodnikow też sytuacja beznadziejna,bo przygotowują sie do walki,walczą o awans w rankingu,a potem się okazuje,że walka w żadnym rankingu nie jest uwzgledniona(jak ostatnia walka Łaszczyka)No ale dzięki za info.Miłego oglądania.Pozdro :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.