CANELO ZE SMITHEM W SAN ANTONIO - I Z KIBICAMI

Walka Saula Alvareza (53-1-2, 36 KO) z Callumem Smithem (27-0, 19 KO) znalazła lokalizację. Pojedynek odbędzie się 19 grudnia w ogromnym obiekcie Alamodome w San Antonio, dzięki czemu na halę zostanie wpuszczona część publiczności.

W podobnych okolicznościach odbyła się niedawno walka Gervonty Davisa z Leo Santa Cruzem. Wtedy na obiekt, który może pomieścić nawet 64 tysięcy kibiców, wpuszczono 10 tysięcy fanów boksu. W przyszłym roku ruszy sprzedaż biletów, choć nie wiemy dokładnie, ilu kibiców tym razem zostanie wpuszczonych na trybuny.

Potyczka zostanie pokazana za oceanem przez platformę streamingową DAZN. W stawce będzie należący do Anglika tytuł mistrza świata kategorii super średniej federacji WBA.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: marcinm
Data: 21-11-2020 14:51:19 
" wprzyszłym roku ruszy sprzedaż biletów, choć nie wiemy dokładnie, ilu kibiców tym razem zostanie wpuszczonych na trybuny."

Walka w tym roku, to jak sprzedaż ruszy w przyszlym to może być cienko :P

Tak na serio to pokazuje, że tylko kasa sie liczy i nawet covid niegrozny jak ma walczyc canelo, a tak serio to bardzo dobrze ze przynajmniej w kilku miejscach troszke lagodzi sie ta paranoje - zawsze to pare groszy wiecej dla tych, ktorzy z przyczyn niezaleznych nie moga sprzedawac i uklon dla tych co chca konsumowac.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.