PARKER I FA NAJWCZEŚNIEJ W PRZYSZŁYM ROKU

Kibice w Nowej Zelandii czekają już wiele miesięcy na walkę Josepha Parkera (27-2, 21 KO) z Juniorem Fa (19-0, 10 KO). I niestety poczekają jeszcze dłużej.

Pojedynek wysoko notowanych w rankingu WBO wagi ciężkiej rodaków miał odbyć się 12 grudnia. Smaczku tej rywalizacji dodawał fakt, że w czasach boksu olimpijskiego panowie mierzyli się czterokrotnie i obaj zanotowali po dwie wygrane. W gronie zawodowców mieli sobie udowodnić, który z nich jest lepszy, lecz pojedynek zostanie przeniesiony na rok 2021.

Z pojedynku wycofał się ten mniej znany, czyli Fa, tłumacząc się nieprawidłowościami w jego badaniach krwi. Ma przejść jakiś zabieg i pauzować przynajmniej cztery tygodnie. Do treningów wróci nie wcześniej niż w styczniu.

Organizatorzy będą prawdopodobnie chcieli ustalić nowy termin, choć na ten moment brak oficjalnych deklaracji.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 20-11-2020 06:50:05 
"tłumacząc się nieprawidłowościami w jego badaniach krwi" hehehe
 Autor komentarza: marcinm
Data: 20-11-2020 15:50:39 
jakos w ogole mnie nie jara ta walka. Zdecydowanym faworytem wydaje sie o wiele bardziej doswiadczony i sprawdzony Parker, ktory przegrywal tylko w rownej walce z Whytem, ktory wydawal sie w gazie i z AJ, ktory jest po prostu wiekszym i lepszym zawodnikiem. o FA nie wiele mozna powiedziec, tylko tyle że jest to relatywnie mlody (nie wyboksowany) i spory chlop.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.