TONY BELLEW OSTRZEGA CANELO PRZED SMITHEM

Jak już wcześniej informowaliśmy, wczoraj późnym wieczorem ogłoszono elektryzującą walkę jednego z najlepszych pięściarzy na świecie Saula Alvareza (53-1-2, 36 KO) z niepokonanym mistrzem WBA Super w wadze super średniej Callumem Smithem (27-0, 19 KO). Pomimo iż faworytem tego starcia będzie sławny Meksykanin, przed lekceważeniem Brytyjczyka przestrzega jego rodak Tony Bellew, według którego ''Mundo'' jest w stanie pokonać mistrza czterech kategorii wagowych.

19 GRUDNIA CALLUM SMITH DLA CANELO > > >

- Nie dajcie się zwieść, Smith to życiowa próba dla Canelo – powiedział reporterom SkySports Bellew. – Callum jest większy, silniejszy, niepokonany. Nie jestem przekonany, czy Canelo będzie w stanie poradzić sobie z rozmiarami Smitha i presją, która narzuci. Co może najbardziej zdziwić Alvareza? Kiedy znajdzie się z Callumem w półdystansie przekona się, że nie warto z nim zadzierać. Myślę, że Smith ma możliwości, aby zaszokować bokserski świat – dodał były mistrz świata WBC w kategorii junior ciężkiej.

Po bardzo wyrównanej, lecz zwycięskiej w oczach sędziów walce z Giennadijem Gołowkinem (40-1-1, 35 KO) i nokaucie w 11 rundzie nad Siergiejem Kowaliowem (34-4-1, 29 KO) Alvarez znalazł się na szczytach rankingów bez podziału na kategorie wagowe. Zauważył to Bellew, według którego pochodzący z Meksyku bokser jest zdecydowanym faworytem pojedynku. - Smith będzie oczywiście skazywany na porażkę, wszak Canelo to zawodnik pokroju P4P razem z innymi wielkimi nazwiskami. To najlepszy kontrbokser w tym sporcie, a jego ciosy na tułów są niszczące. Jeśli jednak ktoś ma środki do pokonania go, jest to Callum – zakończył ''Bomber''.

Meksykanin miał już do czynienia z klanem Smithów, nokautując nieco ponad cztery lata temu starszego brata Calluma – Liama (29-2-1, 16 KO) – w dziewiątej rundzie. ''Mundo'', który we wrześniu 2018 roku znokautował George’a Grovesa (28-4, 20 KO), wygrywając turniej World Boxing Super Series w kategorii super średniej, będzie miał okazję pomścić swojego brata 19 grudnia.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 18-11-2020 13:41:39 
Momentami jakby skopiowana wypowiedź Bellew z tej dot. szans Chisory z Usykiem, zwłaszcza fragment: "Jeśli jednak ktoś ma środki do pokonania go, jest to Callum".
 Autor komentarza: mchy
Data: 18-11-2020 13:56:24 
Możliwość pokonania go, środki do pokonania go - kwestia interpretacji. Ten zwrot był pierwszy, który przyszedł mi do głowy :)
 Autor komentarza: herrmefisto
Data: 18-11-2020 14:55:27 
Nie jestem przekonany, czy Canelo będzie w stanie poradzić sobie z rozmiarami Smitha i presją, która narzuci.
Z rozmiarami Kovalieva sobie poradził ;D
Ciekawa walka będzie!
 Autor komentarza: Clevland
Data: 18-11-2020 15:41:29 
Odchudzą go odpowiednio i zapłacą tak że nie będzie mu się opłacało wygrać.
Resztę zrobią sędziowie.
 Autor komentarza: KalarCz
Data: 18-11-2020 16:04:15 
ja też nie jestem przekonany czy Alvarez będzie sobie w stanie poradzić z rozmiarami Smitha, jest on o prawie 10 cm wyższy od Kovaliova, a od rudego 20 cm wyższy, do tego dużo młodszy od Ruska, to jednak może zrobić robote pomimo podobnej wagi, tym bardziej że Callum to nie jest ogórek, troche potrafi
 Autor komentarza: Apprentice
Data: 18-11-2020 17:13:41 
'zapłacą tak że nie będzie mu się opłacało wygrać' - nie ma takiej kasy którą mógłby wziąć od Canelo a która by się mogła 'opłacać' zakładając że Smith jest w stanie wygrać, jeśli rzeczywiście by wygrał to w kolejnych walkach wskakuje na poziom finansowy top world, a w szczególności robi rewanż z Canelo na Wembley za 10 razy większą mamonę niż cokolwiek ktokolwiek może mu zapłacić dzisiaj
 Autor komentarza: sludgehc
Data: 18-11-2020 22:47:39 
Canelo wyglądał przy Kovalu jak dziecko, co dopiero przy gościu, który mógłby próbować w cruiser, będzie ciekawie
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.