BENN vs FORMELLA WALKĄ WIECZORU 21 LISTOPADA W LONDYNIE

21 listopada w walce wieczoru gali na Wembley Arena mieliśmy zobaczyć starcie Dillian Whyte vs Aleksander Powietkin II, ale Rosjanin zachorował na COVID-19 i walkę przesunięto. Gala się jednak odbędzie, a na pozycję walki wieczoru przesunięto pojedynek w wadze półśredniej: Conor Benn (16-0, 11 KO) kontra niedawny rywal Shawna Portera, Sebastian Formella (22-1, 10 KO). Zobaczymy również inne ciekawe starcia.

WHYTE NIE WIERZY W COVIDA U POWIETKINA, ZESPÓŁ ROSJANINA ODPOWIADA >>>

W wadze ciężkiej coraz wyżej notowany Brytyjczyk Fabio Wardley (9-0, 8 KO) zmierzy się z Richardem Larteyem (14-3, 11 KO) z Ghany, a charyzmatyczny, bardzo agresywny w ringu Alen Babić (5-0, 5 KO) skrzyżuje rękawice z Tomem Little'em (10-8, 3 KO). Nie znamy jeszcze rywala Davida Allena (18-5-2, 15 KO), który miał walczyć na niedawnej gali Usyk vs Chisora z Christianem Hammerem (wypadł po zakażeniu koronawirusem), a potem z Chrisem Lovejoyem, ale obecnie szykowany jest dla niego inny przeciwnik.

Wracając na koniec do walki wieczoru: mający polskie korzenie Formella przegrał w sierpniu z Porterem - byłym czempionem i zawodnikiem ścisłej światowej czołówki - wszystkie odsłony dwunastorundowej konfrontacji, ale dysponuje dobrą obroną i pracą nóg, jest wysoko notowany i będzie zdecydowaniem najtrudniejszym rywalem Benna w jego dotychczasowej karierze. 24-letni Brytyjczyk ostatni raz walczył w październiku zeszłego roku, pokonując przed czasem Steve'a Jamoye. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Hugo
Data: 13-11-2020 17:08:51 
Na bezrybiu i polski Niemiec Polakiem, więc trzymam kciuki za Formellę. Na mój gust jest znacznie lepszym bokserem od Benna, musi jednak wygrać bardzo wyraźnie, żeby nie dać szansy sędziom na zrobienie wałka.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.