FURY, WILDER I JOSHUA W NAJNOWSZEJ OCENIE MIKE'A TYSONA

Mike Tyson (50-6, 44 KO) zmierzy się 28 listopada z inną legendą - Royem Jonesem Juniorem (66-9, 47 KO) w pokazowym pojedynku. Według Tysona ta walka może nie być jego ostatnią. A jak wielki mistrz ocenia dzisiejszych hegemonów królewskiej dywizji?

FURY: WILDER JEST DLA MNIE SKOŃCZONY, NIE DOSTANIE SZANSY! >>>

- Czy walka z Jonesem będzie moją ostatnią? Nie wiem, mogę jeszcze przez jakiś czas powalczyć. Podróżowanie po świecie i walki z najlepszymi zawodnikami w danych krajach, pokazówki z kozakami, to byłoby coś wspaniałego (...) - powiedział Tyson i przeszedł do oceny gigantów współczesnej wagi ciężkiej.

- Myślę, że Tyson Fury jest bardzo dobry. Nie wygląda na kogoś, kto mógłby rywala zastraszyć, ale jest nieuchwytny, naprawdę wie, jak boksować, jest mądry i olbrzymi. To potwór - stwierdził ''Żelazny''.

- Jeśli chodzi o Deontaya Wildera, to będzie znów dobry, jeżeli przestanie ignorować swoje pieprzone problemy. Jeżeli przestanie ukrywać pewne rzeczy, będzie wspaniały. Musi po prostu nadal walczyć. Zmierzyć się z Furym po raz trzeci. Jeżeli pojawi się szansa na starcie o tytuł, trzeba ją wykorzystać. Bokserzy powinni boksować, dopóki mogą to robić - tako rzekł jeden z największych czempionów wagi ciężkiej.

- Nie wydaje mi się, żeby Anthony Joshua był słabym mistrzem. Po prostu myślę, że czasem tak wielkiemu facetowi nie jest łatwo walczyć z mniejszymi typami. On może się jeszcze wiele nauczyć - podsumował temat człowiek zwany niegdyś ''Bestią''.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 11-11-2020 20:22:29 
"Jeżeli przestanie ukrywać pewne rzeczy" tzn?
 Autor komentarza: kuba2
Data: 12-11-2020 20:14:53 
ale banały... caly Mike
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.