MENEDŻER PULEWA: JOSHUA MA SŁABOŚCI, NIE JEST BEZBŁĘDNY

12 grudnia w hali O2 Arena w Londynie dojdzie do pojedynku Anthony'ego Joshuy (23-1, 21 KO) z Kubratem Pulewem (28-1, 14 KO) o pasy mistrzowskie WBA Super, IBF, WBO i IBO w kategorii ciężkiej. Pomimo że jego podopieczny jest skazywany na porażkę, agent Bułgara Iwajło Gocew twierdzi, iż Pulew nie jest bez szans w tym starciu.

Według bułgarskiego menedżera Joshua robi duży błąd, będąc już myślami w walce z Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO). – Jesteśmy skupieni tylko i wyłącznie na Anthonym. Można nazwać to błędem lub zrzucić na bycie niedoświadczonym, by wybiegać zbyt daleko w przyszłość i nie skupiać się na aktualnym wyzwaniu. Przez 30 lat w boksie widziałem wiele rzeczy, które kończyły się porażką, gdy wybiegałeś myślami zbyt daleko – powiedział w rozmowie z Sky Sports Gocew.

Bułgar docenia umiejętności "AJ'a", wierzy jednak, że Pulew jest w stanie zdetronizować panującego mistrza. – On (Pulew) widział już wcześniej styl boksowania podobny do tego, który ma Joshua. Anthony to wspaniały okaz, który bardzo mocno uderza, to świetny atleta, niemniej ma swoje wady i nie jest bezbłędny. Kubrat może wyeliminować jego mocne strony i obnażyć słabości – dodał menedżer ''Kobry''.

- AJ biegając dookoła w rewanżu z Ruizem Juniorem pokazał, że jest innym bokserem. Ostatnia walka pokazała, kim tak naprawdę jest Joshua. Pulew to inny typ wyzwania. Inaczej walczy się z niskim i ciężkim facetem, niż z zawodnikiem podobnych rozmiarów, którego jedną z większych zalet stanowi praca nóg, dlatego też Anthony będzie musiał dokonać wielu poprawek w swoim boksie – zakończył Gocew.

Brytyjczyk w swoim ostatnim pojedynku udanie zrewanżował się Andy'emu Ruizowi Juniorowi (33-2, 22 KO), nie dając mu szans na dystansie 12 rund. Ostatnia walka Pulewa również zakończyła się decyzją sędziów, gdy po 10 rundach to jego ręka powędrowała w górę po walce z Rydellem Bookerem (26-4, 13 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Champion20
Data: 11-11-2020 13:14:06 
Zgadzam się Ba powiem nawet że to raczej Wilder wygrałby walkę z Joshuą...
Po pierwsze Ruiz JR rozniosł Joshue w 1 walce znokautował pozostawił uszczerbek na psychice w rewanżu joshua bał sie podejsc walczyl bardzo zachowawczo na dystans unikał i bał się Ruiza...
nie zdziwię się jak to pulew znokautuje AJ...
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 11-11-2020 13:27:11 
Dziękujemy, że nas zaszczyciłeś swoją dogłębna analizą.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 11-11-2020 13:34:38 
Ostatnia walka pokazała że Joshua potrafił przede wszystkim poradzić sobie z porażką i mimo że styl walki z Andym mnie osobiście nie zachwycił, nie to miało znaczenie.
AJ wyciągnął wnioski, posłuchał rad ekspertów by zrzuciić trochę mięcha, miał się nie bić (chociaż ewidentnie miał w tej walce miejscami ochotę) i słuchał się narożnika.
 Autor komentarza: DeontayWilder
Data: 11-11-2020 14:08:27 
Są i nasz dwa pedały jeden duży drugi mały.
 Autor komentarza: DeontayWilder
Data: 11-11-2020 14:09:02 
nasze*
 Autor komentarza: Champion20
Data: 11-11-2020 14:19:16 
Ramirez82 i MLJ - brak mi słów do was
 Autor komentarza: puncher48
Data: 11-11-2020 15:17:42 
Ma! skroń i ucho, a tak poza tym to za wielu słabych punktów nie widać, o czym świadczą zdobyte pasy i świetne resume.
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 11-11-2020 15:19:47 
Ale co brak słów? Jak brak ci słów, to zawsze możesz rzucić wiązankę jak ten przygłup wyżej. Piszesz o uszczerbku na psychice Joshuy po porażce z Ruizem, no ok, bał się wdać w wymiany w rewanżu, raz już się naciął, a musiał odzyskać tytuły. Lubię go i mam nadzieję, że powróci stary Joshua. Ale powiedz lepiej, jaki uszczerbek na psychice ma Wilder :)
 Autor komentarza: Champion20
Data: 11-11-2020 15:52:05 
Ramirez82 - właśnie Wilder ma taki sam jak Joshua... obaj są naruszeni. Ale w bezpośrednim starciu ich i tak stawiam na Wildera, Wilder z Furym nie istniał za wysoki poziom ale Joshue spokojnie jest w stanie znokautować..

Tak naprawdę po sromotnej porażce Joshua zawalczył tylko raz rewanż z grubszym Ruizem i to bardzo blado wypadł obawiam się ze ślad na psychice pozostał mocny...
 Autor komentarza: rocky86
Data: 11-11-2020 15:52:31 
Uszczerbek na psychice :-)

Facet wrócił po kilku miesiącach, wziął rewanż w którym Ruiz nie miał nic do powiedzenia.
AJ musiał ta walkę wygrać, musiał. Wyszedł i wypunktował Ruiza nie dając się trafić niczym sensownym, trzymał się taktyki, nie podpalał sie, a widać było, że strasznie go ciągnie do bitki, bo to jest jego natura. Facet pokazał dojrzałość, chłodna głowę i metodycznie, czyli coś czego nigdy nie pokazywał.
Jasne, mógł wyjść i się bić, czyli zrobić to czego potrzebował Ruiz by myśleć o wygranej, tylko po [email protected] ryzykować, zysk znikomy o ryzyko gigantyczne. Gdyby przegrał, to dzisiaj nie byłoby rozmowy o walkach z Tysonem.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 11-11-2020 16:07:18 
Champion20

faktycznie brak Ci słów. A tych których używasz, znaczenia chyba nie do końca rozumiesz..

Jeżeli jakiś ślad w AJ pozostał, to nie był na tyle duży, by Antek nie dał rady udżwignąć presji rewnażu z meksykiem, który AJ zaliczył w mojej ocenie na czwórkę.

A jak już się odnosisz do śladów w psychice, to poczekamy jak wielki został w Denotaju jak wróci i o ile wróci na ring. Biorąc pod uwagę to co ostatnio wygaduje, jakie teorie spiskowe głosi, to w jego glowie nie jest ślad, a co najmniej wgniecienie..
 Autor komentarza: DeontayWilder
Data: 11-11-2020 16:22:13 
Joshua to wielki mistrz, który przegrywał tylko ze znamienitej klasy sportowcami, nie to co Wilder.

https://pbs.twimg.com/media/D3R-oyqW4AEsCTY.jpg
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 11-11-2020 17:11:46 
A z kim miał przegrać Wilder, jak walczył tylko z Ortizem i Fury'm? Zresztą, Joshua popełnił błąd, powinien brać przykład z Wildera, gdyby brał to dziś miałby przed sobą jeszcze kilkanaście walk na rozwijanie się i podjęcie pierwszego poważnego wyzwania :)
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 11-11-2020 17:30:20 
To takie zabawne. Ludzie którzy wieszczyli AJ-owi drugą porażkę z Ruizem (bo przecież miał nie potrafić walczyć na dystans a nawet jeśli by spróbował miał zostać zgnieciony) gdy ten ograł go praktycznie do zera nagle przyczepili się do stylu twierdząc jak to się Joshua nie bał i jak to nie został już rozbitkiem xD

Rafałek to przecież dostał takiego szału po tej walce że do dziś pewnie leży przywiązany pasami w Tworkach...

A prawda jest taka że Joshua dał świetną walkę z idealnie dobraną taktyką o którą go ludzie nie podejrzewali. Pokazał dojrzałość, kapitalną pracę nóg, opanowanie, i umiejętność walki na dystans i wykluczenia atutów przeciwnika do zera.
To nie był pokaz słabości AJ-a tylko jego klasy. Doceniła to garstka tych którzy na niego nie stawiali a reszta okazała się być przebrzydłymi hejterami i do dziś opowiada jakieś bajeczki o antyboksie itd (jakby durnie spodziewali się że Joshua znów ku ich uciesze będzie dawał Ruizowi szansę- jedną po drugiej xD)

Joshua ma wady? Owszem jak każdy pięściarz. Czy Pulev jest w stanie je wykorzystać? Ma na to imo maksymalnie 15-20% szans czyli niewiele. Przede wszystkim nie grzeszy uderzeniem więc Joshua raczej zraniony nie będzie. Jest mniejszy, słabszy, wolniejszy jeśli chodzi o uderzenia i lubi się zagapić w obronie.
Ponadto dość często stosuje w ostatnich latach klincz a to w ringu z większym i silniejszym AJ-em który potrafi przypierdzielić jak mało kto w bliższym dystansie podbródkiem chociażby a nawet i serią będzie mocno niebezpieczne.

Lubię Puleva ale nie sądzę by był on w stanie zdetronizować AJ-a. Liczę na mocniejszą i agresywniejszą postawę AJ-a i takiej się spodziewam. Spektakularne zwycięstwo AJ-a to najbardziej realny scenariusz aczkolwiek jakieś tam momenty w tej walce Kobra może mieć bo to dobry zawodnik z kapitalnym lewym działającym nawet w walkach z dużo wyższymi rywalami.
 Autor komentarza: DeontayWilder
Data: 11-11-2020 17:43:06 
Kolejna część Rambo powinna być o tym jak Joshua wziął odwet na Ruizie. Żeby zaoszczędzić na budżecie Joshue mógłby zagrać nawet Krzysztof Ibisz a Ruiza Magda Gessler.
 Autor komentarza: DeontayWilder
Data: 11-11-2020 17:44:52 
Zgadzam się z BladkDogiem, Allahu Akbar.
 Autor komentarza: Akwizytor41
Data: 11-11-2020 18:36:24 
Użytkowniku DeontayWilder... jesteś D.E.B.I.L.E.M
 Autor komentarza: DeontayWilder
Data: 11-11-2020 19:12:48 
BlackDog założył kolejne konto. Prokurator, poszukiwacz, akwizytor.. ewidentnie jest na etapie szukania pracy xD
 Autor komentarza: EwaBrodnicka
Data: 11-11-2020 19:23:09 
DeontayWilder z tego co wiem to BlackDog ma to konto już chyba z 10 lat, a pewien jełop miał już ich w tym czasie chyba z tysiąc. Ciekawe kto to taki? :)
 Autor komentarza: DeontayWilder
Data: 11-11-2020 19:31:17 
No to jesteś w dużym błędzie. Owszem BlackDog może ma to konto z 10 lat, ale ma również kilka-kilkanaście innych kont na tym portalu. A jeżeli o mnie chodzi to jest to moje drugie konto, bo pierwsze zostało usunięte.
 Autor komentarza: rocky86
Data: 11-11-2020 19:32:34 
Widzę, że wirtualny DeontayWilder stara się możliwie jak najwierniej odwzorować stan psychiczny swojego idola :-)
 Autor komentarza: DeontayWilder
Data: 11-11-2020 19:38:45 
A ja widzę tutaj raczej zbiorowy ból dupy pewnej grupy osób spowodowany tym że ktoś miał czelność żartować sobie z waszego idola.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 11-11-2020 19:56:07 
Błaźnie Deontayu Wilderze.

Jedyne aktualne konto oprócz tego z którego piszę które "należy do mnie" to konto o nazwie AngryDog (o ile jeszcze istnieje) założone w czasie powrotu na stronę jeszcze przed odblokowaniem starego nicku po kontakcie z redakcją. Doszło o ile mnie pamięć nie myli do jakiegoś solidnego resetu na serwerach orga i jak twierdziła redakcja wszystkie bany zostały wtedy anulowane i była możliwość powrotu pod stary nick stąd przerzuciłem się na "oryginalną" wersję.

Jeżeli chcesz możesz tu wymienić teraz te moje kilka-kilkanaście kont i założymy się o sporą sumę pieniędzy że żadne z nich nie jest moje. Pozwolę by redakcja o ile się doprosisz by poświęcili Ci chwilkę sprawdziła dla ciebie te kwestie i rozwiała wątpliwości.

To jak idziesz na taki układ czy jaja się skurczyły? Skoro mam tu kilkanaście kont łatwo zarobisz sporo kasy.
 Autor komentarza: rocky86
Data: 11-11-2020 19:59:06 
No Wildery tak mają, widzą coś czego nie ma i wierzą w rzeczy które się nie wydarzyły.
Czyli wszystko w moim poprzednim poście się zgadza.

Pozdro miszczu!
 Autor komentarza: MLJ
Data: 11-11-2020 20:03:14 
Jeden widzi wszędzie golovkiny, drugi w co druhgim nicku @BlackDoga..
Jak widać schizofreników na orgu nie brakuje..
 Autor komentarza: DeontayWilder
Data: 11-11-2020 20:11:45 
Zleciały się pedały i myślą że ilością coś wskórają xD

Słuchaj blackdog pedale potomku księdza pedofila, każdy kto jest na tej stronie trochę dłużej doskonale wie, że jedziesz z kilku kont, bo takie rzeczy zwyczajnie widać na dłuższa metę. Każdy człowiek z osobna ma oryginalny styl, niektórzy maja mniej, a niektórzy bardziej. Ty masz taki, że tego nie da się nie poznać. A sprawdzić tego się w dzisiejszych czasach nie da ty jebana amebo, przy zmiennym IP, przy mobilnym internecie z telefonu, można sobie nawet ściągnąć program który zmieni ci kraj z którego piszesz. Więc przestań pierdolić takie bzdury, bo tylko twoja ograniczona familia i niedojebani koledzy powyżej mogą w coś takiego uwierzyć.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 11-11-2020 20:23:33 
Deontay Błazen Wilder

Skoro tyle o tym wiesz to może wydaje ci się głąbie że każdy tak ma. Akurat pod tym względem jestem zacofanym użytkownikiem starego komputera z windowsem Xp więc nawet nie za bardzo mam pojęcie o czym ty tam bredzisz.
Nie wiem czy masz rację czy nie i czy np nie można powiązać konta z sprzętem ale mnie to nie obchodzi. Jeśli jest taka możliwość daję redakcji wolną rękę by udostępnili ci te informacje.

Natomiast obchodzi mnie jedno. Jechanie po mnie dla zgrywy czy trollingu to jedno natomiast dotykanie bez powodu mojej rodziny itd to już inna para kaloszy.
Uważaj kolego bo o ile się orientuję prawo Polskie nie jest już tak neutralne w kwestii obrażania innych w internecie.
Redakcja pozwala na obecność takich jak ty? Ich sprawa natomiast możesz się przeliczyć jeśli będziesz przekraczać pewien próg koleżko i to mocno. Udowodnię Ci wtedy że jak najbardziej da się namierzyć człowieka w internecie...
 Autor komentarza: DeontayWilder
Data: 11-11-2020 20:29:46 
BlackDog

Jeżeli liczyłeś że się przestraszę to dam ci radę - przyzwyczaj się do mnie.
 Autor komentarza: DeontayWilder
Data: 11-11-2020 20:41:54 
Poza tym rodziny ci nie obrażam nie pierdol. Ograniczona familia to może być ograniczona wiekowo, emocjonalnie, finansowo itd. xD
 Autor komentarza: DeontayWilder
Data: 11-11-2020 20:43:09 
Pozdrawiam, buziaczki...
 Autor komentarza: Akwizytor41
Data: 11-11-2020 21:07:43 
Użytkowniku DeontayWilder... skoro tak wiele osób daje Ci wyraźne sygnały, że jesteś delikatnie mówiąc - trochę głupi - to może lepiej usiąść i w ciszy przemyśleć sprawę, zastanowić się nad sobą. Pzyjrzyj się jakie naprawdę jest Twoje życie i kim naprawdę jesteś TY, a prawda Cię wyzwoli... Zastanów się nad tą propozycją, być od tego momentu zaczniesz wieść nowe, wspaniałe życie...
 Autor komentarza: Champion20
Data: 11-11-2020 21:21:11 
Glupków tu na forum nie brakuje ale nic i nikt nie przebije BlackDoga...
Ja tu jestem ekspertem, mam 28 lat od ponad 10 lat komentuje tu na forum trafie przewiduje wyniki walk mam wiedzę itd.
 Autor komentarza: Boder
Data: 11-11-2020 21:25:21 
Większego idioty od czarnego to forum nie widziało. Są ludzie którzy sobie robią z niego jaja i trudno się dziwić.
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 11-11-2020 21:26:33 
Autor komentarza: Champion20Data: 11-11-2020 21:21:11

Glupków tu na forum nie brakuje ale nic i nikt nie przebije BlackDoga...
Ja tu jestem ekspertem, mam 28 lat od ponad 10 lat komentuje tu na forum trafie przewiduje wyniki walk mam wiedzę itd.


I do tego jesteś bardzo skromny!
 Autor komentarza: OleksandrUsyk
Data: 11-11-2020 21:30:46 
Akurat największym głupkiem jest tutaj BlackDog.
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 11-11-2020 21:33:24 
Czy mi się wydaje, czy właśnie zawitało sporo nowych użytkowników, by podzielić się z nami swoją opinią o BlackDogu?

Zakładanie multikont by sprawić wrażenie, że twój głos podziela więcej osób, dużo mówi o tym co tak robi.
 Autor komentarza: Champion20
Data: 11-11-2020 21:37:34 
Ramiraz82 - mnie o to podejrzewasz? kto jak kto ale ja mam 1 konto od 12 lat nie tworzę nowych. A moja niechęć do BlackDoga jest już od lat. zawsze się z nim nie zgadzam... ma się za eksperta a mało wie o boksie. zazwyczaj się odwrotnie jak przewiduje. raz chyba wygrał tu na forum jakis konkurs i chwali się tym az do teraz...

moim zdaniem ja jestem w stanie przewidziec trafnie z 80% wyników walk z moją wiedzą o boksie...
 Autor komentarza: MLJ
Data: 11-11-2020 21:41:52 
28 letni ekspert, trzymajcie mnie..
 Autor komentarza: DeontayWilder
Data: 11-11-2020 21:47:04 
BlackDog nie jest głupi tylko ograniczony taktycznie. Głupie to są te pedały Ramirez82 i MLJ które mu poklaskują wiedząc o jego ułomności.
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 11-11-2020 22:21:51 
Autor komentarza: Champion20Data: 11-11-2020 21:37:34

raz chyba wygrał tu na forum jakis konkurs i chwali się tym az do teraz...

Możesz podlinkować chociaż jeden jego post, z tych licznych, w których się tym chwali? Bo jakoś nie kojarzę...


Poza tym, co do typowania walki i trafiania, nie sądzisz, że dorosły facet nie chwaliłby się czymś takim i to dwa razy jednego wieczora? Ale już nie możesz się powstrzymać, to pochwal się jakie duże bokserskie niespodzianki dobrze wytypowałeś?
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 11-11-2020 22:21:53 
Autor komentarza: Champion20Data: 11-11-2020 21:37:34

raz chyba wygrał tu na forum jakis konkurs i chwali się tym az do teraz...

Możesz podlinkować chociaż jeden jego post, z tych licznych, w których się tym chwali? Bo jakoś nie kojarzę...


Poza tym, co do typowania walki i trafiania, nie sądzisz, że dorosły facet nie chwaliłby się czymś takim i to dwa razy jednego wieczora? Ale już nie możesz się powstrzymać, to pochwal się jakie duże bokserskie niespodzianki dobrze wytypowałeś?
 Autor komentarza: Boder
Data: 11-11-2020 22:50:28 
Ja też mam tu konto z 10 lat i co z tego? Jeżeli chodzi o czarnego to jest to ktoś kto pozuje na jakiegoś znawce boksu, a w rzeczywistości jest totalnie nieobiektywnym i odklejonym od rzeczywistości człowiekiem, który myśli że ma zawsze racje. Nie wiem tylko czy dalej pisze takie felietony o niczym, bo nie śledzę już forum jak kiedyś.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.