POWRÓT MARTINEZA PRZEŁOŻONY NA 19 GRUDNIA

Były mistrz świata dwóch kategorii wagowych Sergio Martinez (52-3-2, 29 KO) nie zamierza porzucić swoich planów o ponownym zdobyciu tytułu mistrzowskiego. Informowaliśmy już, że naprzeciw 45-letniego Argentyńczyka ma stanąć znany z ringów polskich Fin Jussi Koivula (24-7-1, 9 KO). Zmieniła się jednak data walki.

SERGIO MARTINEZ POZNAŁ RYWALA NA DRUGĄ WALKĘ POWROTNĄ >>>

Pierwotnie Maravilla miał zaboksować 5 grudnia, lecz z powodu kryzysu spowodowanego pandemią COVID-19 pojedynek został przełożony o 2 tygodnie. Miejsce, w którym odbędzie się starcie, pozostaje bez zmian – jest to Torrelavega, położona na północy Hiszpanii. Walka została zakontraktowana na dziesięć rund.

Przypomnijmy, że w sierpniu bieżącego roku Martinez wrócił między liny po ponad sześcioletniej przerwie, nokautując w siódmej rundzie Hiszpana Jose Miguela Fandino, po czym od razu znalazł się w rankingu federacji WBA, która uplasowała go na wysokim, szóstym miejscu w kategorii średniej. Z powodu wypadnięcia z drabinki Kanadyjczyka Patrice’a Volny’ego Argentyńczyk został przesunięty oczko wyżej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Minister1989
Data: 11-11-2020 14:19:08 
WBA...
 Autor komentarza: puncher48
Data: 11-11-2020 15:21:45 
Ten jego wiek mnie przeraża, tym bardziej, iż pamiętam jakim stylem szachował swoich rywali i na czym polegał jego boks.Moim zdaniem zaklina rzeczywistość.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.