STURM WYSZEDŁ Z WIĘZIENIA, POWRÓT NA RING JESZCZE W TYM ROKU!

W kwietniu Felix Sturm (40-5-3, 18 KO) - dziś funkcjonujący również jako Adnan Catić, został skazany na trzy lata więzienia za oszustwa podatkowe. Ale już wyszedł na wolność i planuje powrót na ring.

Pięciokrotny mistrz świata - czterokrotnie w wadze średniej i raz w super średniej, na początku kwietnia zeszłego roku został aresztowany i oskarżony o uchylanie się od płacenia podatków. Po ośmiu miesiącach został wypuszczony z aresztu, ale cztery miesiące później wrócił za kratki, tym razem już do więzienia.

Sturm przyznaje, że popełnił błąd w zeznaniach podatkowych w latach 2008-09, zapewniał jednak, że niesłusznie "przybito mu" również karę za rok 2010 i odwoływał się od tego wyroku. Początkowo prokuratura oskarżała go o wyłudzenie 5,8 miliona euro, ostatecznie jednak postawiono zarzut wyłudzenia miliona euro.

Sturm jest już na wolności i trenuje do powrotu. Niemiecki pięściarz na sześć tygodni przed 42. urodzinami zaboksuje 19 grudnia w Hamburgu pod szyldem "nowej" grupy Universum. Na ten moment nie wiadomo jeszcze, kto będzie jego rywalem. Nikt nie ukrywa jednak, że w przyszłym roku może wrócić temat walki z Arthurem Abrahamem (47-6, 30 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.